Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kiverni csajozásk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiverni csajozáskor azt a fejemből, hogy nincs semmim, nem vagyok gazdag, nagyon kevés barátom van, átlag a munkahelyem is?

Figyelt kérdés
Mert vannak ezek a spontán odamegyek típusú pasik, akik nagyon nem gazdagok, nem sikeresek, mégis olyan dumájuk van, hogy mindig van valamilyen barátnőjük. 27 vagyok és képtelen vagyok úgy odamenni egy lányhoz, hogy ne szállna inamba a bátorságom, hogy tutira nem vagyok jó neki, mert 10 ből 7 pasi jobb nálam mindenben. Nincs lakásom, albérletben élek, nem vagyok nagy what is that (angolosan), régebbi 12 éves autóm van, átlagos külső, testalkat stb. Csak ugye az ember mérlegel, nem szép lányokhoz menne oda, csak átlagokhoz, de azon kattog, hogy még ennek is kevés lesz. Holott ott van egy csomó még nálam is ,,gyengébb" kaliberű srác, akik ezen nem kattognak és van párjuk. Hogyan lehet ezt fejben eldönteni, hogy márpedig jó vagyok ennek a csajnak!
2013. okt. 25. 19:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy önbizalom. Szerezz te is egyet, jól jön ha pár keres az ember gyermeke.
2013. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hmmmm..... na nézzük.......


Én 29 éves vagyok, nincs munkám, nincs lakásom, szüleimmel élek, nem nézek ki jól, autóm nincs, de jogosítványom sem, a biciklit lezúztam a hegyen.


Nálam 100-ból 120 pasi jobb :D Párom nincs és nem is volt.

2013. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor kedves Helike ilyen szempontból nézve én egy kicsit jobb vagyok nálad. Van jogsim, régi autóm, albérletben élek, van rendes bruttó 200 at fizető állásom, stb. Mégis önbizalom hiányos vagyok. Tehát ilyen szempontból nézve lehetne csajom, de én is úgy vagyok mint te, nincs senkim. Te hogyan fogsz csajt keríteni?
2013. okt. 25. 20:01
 4/27 anonim ***** válasza:

"Te hogyan fogsz csajt keríteni?"


[link]

2013. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Na, abbahagytam a röhögést.


Szóval úgy, ahogy eddig: sehogy :)

2013. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De nagy dumás vagy? Mert akkor nincs veszve semmi sem. Én sajnos nem vagyok a szavak embere.
2013. okt. 25. 20:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem az előadásmódom a nagy, hanem a mondanivalóm. Mert elég kiterjedt a műveltségem, továbbá 4 nyelven beszélek.
2013. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Legyen önbizalmad!


Néhány pont, amiben magabiztosságot lelhetsz:

- Agyadnak súgd meg, hogy, tudd, hogy azonos szinten vagy a vele. Ő is ember és ő is kíváncsi lehet rád.

- Koncentrálj azokra, amiben jó vagy. Humorodra, tehetségedre, hobbidra. Ez önbizalmat adhat.

- Nyugodt környezetben képzeld el, azt, amit szeretnél, hogy megtörténjen. Ha arra koncentrálsz, amit akarod, hogy történjen, a tudat alattid segíteni fog eljutni odáig. (Ez a Pygmalion-hatás.)

- Ez nyálas, de beválik: öltözz kényelmesen. Ha van valami, ami önbizalmat ad, szerencse fehér neműd, vagy kedvenc cipő, akkor azt vedd fel :)

- Vegyél mély levegőt, az megnyugtat.

2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor helike, ha ennyire művelt vagy, hogy hogy nincs csajod? Elvileg szeretik az okos embereket. Ha meg 4 nyelvet beszélsz, akkor hogyan nincs munkád? Mert minden fejvadászcég nyelvet beszélő emberekre vágyik.
2013. okt. 25. 21:05
 10/27 anonim ***** válasza:

"Elvileg szeretik az okos embereket"


Tévedés. A jól kinéző, illetve Lamborghini-vel rendelkező embereket szeretik:


http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4


"4 nyelvet beszélsz, akkor hogyan nincs munkád?"


Mert a saját bizniszeimmel vagyok elfoglalva, nem tolom más szekerét.


"minden fejvadászcég nyelvet beszélő emberekre vágyik"


Nincs diplomám.

2013. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!