Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem abba a lányba aki már évek óta a legjobb barátom. Biztos vagyok benne, hogy ő csak barát ként tekint rám, mert nem olyan pasik jönnek be neki mint amilyen én vagyok. Ki kellene vernem a fejemből igaz? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Zárójelesen megjegyezném, hogy az egy dolog, hogy mi jönnek, az meg egy másik, hogy kibe leszünk szerelmesek.

Én is voltam szerelmes olyan férfibe, aki nem volt külsőre az esetem.

2013. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Koránt sem biztos, hogy csak barátként tekint rád. Az viszont simán előfordulhat, hogy direct húz, mert szeretné ha lépnél felé.
2013. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Gyerekkori barátom vallotta be egy alkalommal, hogy évek óta szerelmes belém. Én egyszerűen nem is vettem észre, pedig így utána gondolva, ezer jele volt neki. Ő nem verte ki a fejéből, és ezért hálás vagyok neki, mert egy csodálatos szerelem lett belőle.

Ez nem biztos, hogy mindenkinél működne hasonló esetben, de ha nem próbálod, nem is sikerülhet.


Tudod van egy vicc, ami erre is igaz. Egy ember fohászkodik Istenhez, hogy uram, évek óta szeretnék nyerni a Lotón. Tedd meg, hogy nyerjek egyszer!

Erre az úr szólt. Jól van fiam, de legalább tölts ki egy lottószelvényt.

2013. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha nem akar velem együtt lenni? Nem fogunk beszélni utána már egymással a kínos helyzet miatt?
2013. szept. 3. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Miért ne kommunikálnátok utána?:D
2013. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit kínos lenne a helyzet nem? Meg nemrégiben mesélte, hogy van pár haverja aki már szerelmet vallott neki és egyikkel sem beszél a kínosság miatt... Ezért gondolom, hogy velem is így lenne!?
2013. szept. 3. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
6 ugyan..
2013. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor már csak erőt kell vennem magamon... :)

Köszönöm a véleményeket és tapasztalatokat!!!!

2013. szept. 3. 14:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma azt mondta, hogy hiányzik neki az exe.

Azt hiszem, hogy egyenlőre halott ügy amit szeretnék....

2013. szept. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!