Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyáékat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg anyáékat hogy ott aludhatok-e a barátomnál?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé messze lakik, és ezért gondoltuk hogy lemegyek hozza és akkor nem kene este haza jönnöm. Természetesen külön szoba, külön ágy. Csak nagyon izgulok mer még nem kérdeztem ilyet soha.
2016. ápr. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hát úgy nem sok értelme van


amúgy "anya, aludhatok a barátomnál?"

2016. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényeg hogy 2 napot tudjunk együtt tölteni nem az hogy együtt aludjunk..abba nem mennének bele
2016. ápr. 4. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ,hogy mennyi ideje vagytok együtt.Amúgy szerintem csak lazán kérdezd meg,hogy ott aludhatsz e.. :)
2016. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja csak de mar ismerik a fiút én is voltam ott, kedvelik őt csak nem tudom hogy kezdjek bele ebbe a témába
2016. ápr. 4. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a fiú aludna nálatok?
2016. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koleszban lakik és erre a hétvégére hazaengedték lehet szülei nem örülnének neki hogy ellopom meg ekkor is 😀 De köszönöm a felvetést!
2016. ápr. 4. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
jah, a lányokat jobbat féltik, mint a fiúkat, ilyen helyzetben inkább a lánynál alvás a jobb ötlet.
2016. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!