Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozok egy lánnyal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy lánnyal aki tetszik mit csinaljak? (lent)

Figyelt kérdés
Vasarnap találkozok egy lánnyal aki nagyon bejön de csak barátok vagyunk(ami nekem teljesen elég),szerintem nem jövök be neki és most fogunk először találkozni. Minden nap beszélünk Messengeren sok mindent kérdeztünk egymástól(pl.:kedvenc film,zene,kedvenc àllat,meséljünk magunkról stb...). Mit csináljak ha nincs téma vagy leblokkolok? Parázok és nem szeretném elszúrni mert nagyon kedvelem... Kérlek segítsetek!!
2016. ápr. 5. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:
14/f
2016. ápr. 5. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:

A filmekről mindig lehet beszélni. Vagy igazából bármi, ami mindkettőtöket érdekel.

Sok sikert.

14/f

2016. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ne parázz rá! Ha rágörcsölsz akarva akaratlanul elfogsz hallgatni többször is, idegeskedni fogsz ha épp "kellemetlen csend" van! Csak lazán, és add magadat. Ne felejtsd el, hogy kettőn áll a vásár, képzeld el mi lenne ha ő is így ráizgulna? Nem beszélne egyikőtök se hogy nehogy elrontsátok? :D Ne úgy állj hozzá mintha elnöki beszédet kéne tartanod :) Aztán úgy is jön magától, ami csak eszedbe jut. Nem szabad eltervezni, spontán a legjobb!
2016. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, csak lazán, úgyis jön magától.
2016. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm remélem menni fog :)
2016. ápr. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!