Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogyan lehetne közeledni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehetne közeledni egy ilyen fiúhoz? 14/L Ő 15/F

Figyelt kérdés
Nem egészen járàsra gondolok, elég lenne a baratjanak is lenni. A helyzet az, hogy elegge szuk a barati kore. Ettol fuggetlenul rengeteg embert ismer, de nagyon keves embert enged kozel magahoz. Egyszer vagy ketszer beszeltem mar vele es tok normalis volt, es o jott oda hozzam. Mindig a legjobb barataival van, ezert gondolom veluk nagyon szoros kapcsokatba van. Tavolrol sokszor figyeltem mar. Es nem tudom elmagyarazni ezt az erzest. En nem vagyok szerelmes. Megis ranezek, varom hogy koszonjon, hogy o is ram nezzen. O olyan ember akit ha meglatsz egybol szimpatikus. Szerintem meg a fiuknak is nem csak a lanyoknak. Es nem csak azert mert helyes is (es itt nem a pawa gyerekekre gondolok) mert neki nagyon jo ugymond laza stilusa van megis jo ranezni. Szeretnek kozelebb kerulni hozza, de fogalmam sincs hogyan lehetne..:( az a baj hogy en nem olyan lany vagyok aki csak ugy odamegy egy ugymond "idegen" emberhez beszelgetni valamirol. Szerintem hulyen is venne ki magat ha odamennek es elkezdenem kerdezni a gyerekkorarol.. Esetleg ha tudnatok adni valami hasznos tanacsot azt nagyon megkoszonnem. :)

2016. ápr. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ú, ahogy leírtad pont az én kiszemeltem jutott eszembe. Szerintem valahogy próbálj meg a közelébe férkőzni, hogy tűnjön úgy, hogy ő az egyik legközelebbi ember, akivel beszélgethetnél, és akkor beszélgess vele. Pl ha nagyobb vagy veled egy idős akkor kérhetsz segítséget valamelyik tárgyból, amit 'nem értesz' .:) Igazából nekem sincs sok ötletem és tapasztalatom sem az ilyen ismerkedésekben, de remélem valamennyire tudtam segíteni.
2016. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
markold meg a golyóit tuti tipp D XDD
2016. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát beszélgess vele gyakran, nyugodtan menj odahozzá, mert mi fiúk nem harapunk, sőt örülünk ha egy lánnyal beszélgethetünk.

Eleinte te menj oda hozzá, aztán majd ha rájön hogy te is milyen jó barát vagy és fontos vagy neki,azután ő fog keresni :)

2016. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!