Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék úgy közeledni...

Hogyan tudnék úgy közeledni egy fiúhoz, hogy ne én nyomuljak?

Figyelt kérdés
Egy evfolyammal felettem jar egy srac, aki kb. koszon a folyoson es ennyi, maximum bulikban beszeltunk eddig ket szot. Szeretnem felkelteni az erdeklodesez, hogy o is akarjon ismerkedni, de nem akarok nyomulni, az lenne a legjobb, ha valami olyat csinalhatnek ami miatt o is meg akarna ismerni. Odafigyelek az oltozkodesemre, mosolygok ha talalkozunk, de kene valami, amivel tenyleg felkelthetem az erdeklodeset!

2015. ápr. 14. 16:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Amiket eddig mondtal, azok a tipikus noi praktikak.Persze ezek minden nonek jol allnak, de valoban kell egy kis plusz. Minden esetre ne kozonseges modon hivd fel magadra a figyelmet gondolok itt olyanokra, hogy kipakolod, ami van, hanem szerintem ha ismered egy kicsit es tudod mit szeret talan utanakerdezhetsz. Pl hatalmas filmrajongo teszem fel es teljesen egyszeruen megkerdezed h mit latott a heten a moziban es ez nem nyomulas, ha ugy mondod, hogy jo akkor lehet elmesz es megnezed, az lenne a nyomulas ha megkerned h menjen el veled. Szoval olyan dologrol beszelj vele akar buliban, ani erdekli es attol jol fogha magat erezni.
2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti
2015. ápr. 14. 18:31
 3/3 A kérdező kommentje:
*nagyon szereti a zenét, talán majd azzal kapcsolatban:) köszönöm a válaszod!
2015. ápr. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!