Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan próbáljak közeledni...

Hogyan próbáljak közeledni egy fiúhoz, aki eléggé zárkózott, nem nagyon látszik rajta hogy új barátokat keresne, én meg ha csak barátilag is, de szeretném megismerni? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki már vagy 8 hónapja tetszik. Két évvel idősebb és az egyik barátnőmnek osztálytársa. Múltkor mikor megöleltem a lépcsőn a lányt ő épp elment mellettünk, s eléggé megnézett. Én ezt észre sem vettem, de a lány akit megöleltem azt mondta még sosem látta ilyennek, s kíváncsiság volt a szemében? Mit tegyek? Én amúgy csúnyának nem mondhatom magam, de inkább sportos alkat, meg alacsony termetű, s nem az a magas vékony tökéletes alak. Ő sem túl magas..

2014. ápr. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, nyomj le neki egy puszit az arcára, és ha még mindig úgy néz mint a lépcsőn, akkor smárold is le! :D

Viccet félretéve, nyiss felé. Kutass utána egy kicsit, és ha van valami amibel "ki tudod kérni a véleményét, és csak az övét" akkor az első beszélgetés már meg is történt. Vagy csak kérdezd meg, hogy hol vette a pulcsiját, mert nagyon tetszik és XY unatesódnak szeretnél ilyet venni szülinapjára :D Találj ki valami kamudumát, és ha épp te is szimpi vagy neki, akkor még össze is jöhet valami.. De ha csak bámulod még hónapokon keresztül, akkor egy másik csajszi megcsinálja helyetted. Na hajrá! :D

2014. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nagyon nincs közös pontunk, és csak most kezdtem reménykedni, hogy TALÁN bejöhetek neki, de még mindig nem biztos... s biztos jól fogadná, ha csak úgy odamennék,s elkezdenék kérdezősködni? :DD
2014. ápr. 6. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor először csak keresd a társaságát és nézzed.
2014. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és egyedül. Ne 5 barátnőd társaságában!
2014. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy próbálj meg közeledni ahogyan a legkényesebbnek, legcikibbnek érzed. Az lesz a te utad igazából, csak az ember szeret kényelmes lenni, és nem fejt ki sok akarat erőt inkább.
2014. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!