Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette tőlem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvette tőlem a legjobb barátomat a baratnoje. Szerintetek?

Figyelt kérdés
5 ève van egy nagyon jó fiú barátom.Nagyon sokat voltunk együtt nagyon jól éreztük magunkat mindig segitettunk egymásnak, számíthattunk egymásra,jóban rosszban együtt voltunk.Lett egy barátnője akit eleinte én is kedveltem de végül olyan szinten papuccsá tette a baratomat, hogy megölelni de még beszélni se nagyon mer velem ha a közelben van a barátnője.A többi barátom is szánakozva néz rá mindig lemondja a közös programjaikat.Már nem vagyok jóba a barátnőjével .Úgy érzem elvette tőlem a baratomat.szerintetek mit tegyek?
2016. ápr. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd őt fel. Vagy a lánynak mondd el, hogy ku*vára papuccsá tette..
2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szard le. Minek olyan ismerős aki ennyire befolyásolható?!
2016. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ők azok, akik a szakítás után egyből hozzád fognak rohanni újra...

Erőltess ki egy beszélgetést és mondd el neki a véleményed, de ne túl erősen fogalmazva, nehogy azt higgye, választania kell kettőtök között.

2016. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor beszéltünk, de sajnos o engem hibáztat ,hogy nem fogadom el a lanyt.Bármit mondok neki azt mondja ,nem érdekli ezt a lányt szereti.Az én párommal is jóba vannak de sajnos rá se hallgat.Köszönöm a válaszokat !
2016. ápr. 7. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!