Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem le a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a legjobb baratomat, hogy lefeküdjön a barátnőjével?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy fiú legjobb barátom aki 14 és 6. osztályig egy iskolába jártunk, ott még nagyon normális volt. Most elment egy masik gimibe és ott lett egy 13 éves baránője, akit állítólag nagyon szeret... és most le akarnak feküdni!! Nekem ezt nem merte elmondani, mert tudta hogy lebeszélném róla,úgyhogy egyik barátjától tudom..

Hogyan beszéjem le őt ekkora hülyeségről??



2016. febr. 7. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd békén, semmi közöd hozzá. Ez nem olyasmi amiről csak úgy le lehet beszélni az embert.
2016. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Legjobb baratja vagyok és van hozzá közöm.. én csak azt nem akarom, hogy megbánja
2016. febr. 7. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs közöd hozzá. Szép dolog hogy segiteni akarsz, de nem tehetsz ellene semmit. Max. összevesztek, amit gondolom nem akarsz
2016. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs hozzá közöd. Lehet, hogy nagyon fiatal vagy még, hogy ezt megértsd, de mindenki saját maga felelős a tetteiért, ha közvetlenül nem vagy érintett a dologban, ráadásul még el sem mondta, akkor butaság azt gondolni, hogy van hozzá közöd. Ha megpróbálod róla lebeszélni, nem azt éred el vele, hogy nem teszi meg, csupán azt, hogy kétszer is meggondolja, hogy mit mondjon el neked. Az megint más kérdés, hogy mennyire helyes ebben a korban lefeküdni bárkivel is.
2016. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg hülyeség.Még nagyon korai.Megértelek de a saját életéről van szó.Hagyd egy kicsit gondolkodni, ha meg jön az esze nem fogja megcsinálni.
2016. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És akkor most csak úgy hagyjam, hogy tömkretegye a saját meg a lány elsőjét??😡
2016. febr. 7. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet "tönkretenni". Megtörténik, ennyi. Meg miért pont az első a legfontosabb? Annyiszor fog még az életében sexelni, miért pont ez a legfontosabb?
2016. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
semmi közöd hozzá inkább irigy vagy rájuk hagyd őket békén
2016. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad nagyon szeretik egymást. Ha ők ezt így gondolják csinálják.

Valaki még ennél is hamarabb kezdi.

Nincs hozzá sok közös, csak barát vagy. Nem az első alkalom számít egyébként sem, az ő dolguk, hagyd őket békén.

Ha ők úgy gondolják, hogy így jó, akkor hajrá!

2016. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Úgy bass.zák el az életüket a kis pö.csök, ahogy csak akarják...
2016. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!