Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mennyire fontos nektek a belső megismerése? (Kort és nemet is írjatok! )

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy sokan a ntetes ismerkedésnél is csak/elsősorban a külsőre hajtanak, a kép tetszik/nem tetszik és sok helyen egy szót sem írnak bemutatkozásként, miközben szeirntem a neten pláne volna lehetőség arra, hogy a belső tulajdonságokat jobban megismerjük, kit mi érdekel, hogyan gondolkozik, milyen dolgok foglalkoztatják.

Azoknál pláne nem értem ezt, akik eleve nem annyira szépek, sőt kifejezetten előnytelen képekkel, vagy képek nélkül próbálkoznak.



2016. márc. 27. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg neten kizárólag arra van lehetőség, hogy beszélgess vele, mert a kép az lehet hamis is.

Kiderítem, milyen ember, mit akar, közösek-e az elképzeléseink, mit várunk a másiktól, mit várunk egy találkozástól.

Csak azzal találkozok élőben, aki átmegy a rostán, és még így is bőven volt alkalmam pofára esni, kevés második randi jött össze. De azért sikerült komoly kapcsolatot találni.


Az egy marha nagy tévhit, hogy tetszik-nem tetszik alapon válogatnak a nők.

Inkább úgy, hogy vele el tudom képzelni, hogy összeillünk, vele meg nem.

Hiába van a képen egy kigyúrt macsó, már lövöm is ki, nem az esetem. A bulifotók, pózerek, csücsörik szintén kilőve. A többit kirostálom az adatlap alapján, mondjuk rohadt messze lakik, (nem távkapcsolatot akarok), nincs bennünk sok közös, vagy más miatt. Mondjuk dohányzik.

Akinek az írása alapján az jön le, hogy van nyolc általánosa, öt első, meg három második, az megint kiesett.

2016. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
nem ismerkedek neten mert ott mindenki adja a szépet a jót élőben meg 1 elviselhetetlen dög inkább a haveri társaságomban keresgélek 24/f
2016. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Társkeresési célzattal sosem ismerkedtem neten, mégis sikerült kétszer is beleszeretnem valakibe, mindkét esetben mindennél jobban játszott a belső, szóval meglehetősen fontos.

Élőben sem számít semmit a jó külső önmagában nekem, volt már rá példa, hogy olyan tetszett meg nagyon, aki egyáltalán nem csúnya, ez tény, de mielőtt beszéltünk volna, fel sem tűnt nekem különösebben, mivel voltak nála sokkal jobban kinéző emberek is, akikre inkább felfigyeltem, azok után azonban, hogy a viselkedéséből, beszédéből, eszéből láttam egyre többet, annál kevésbé foglalkoztam bárki mással a környezetemben, szóval később már egyáltalán nem az tetszett a legjobban, aki első benyomás alapján, ha csak a külsőt nézem, és külsőre is természetesen sokkal jobban tetszett ezek után bárki másnál.

18/L

2016. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés pont arra lenne egy nagyon jó terület, hogy a belső kapjon több figyelmet: érdeklődési körök, tervek, világnézetek, gondolkodásmódok, satöbbi. Csak hát jön a sok hülye ember, és ezt is tönkreteszi.


Amikor nézegettem társkeresős adatlapokat több helyen is, gyakran előfordult, hogy a magáról írt dolgok döntötték el egyértelműen, hogy akarnék-e az illetőtől valamit, vagy nem. Vagy szimpatikusat írt, és akkor a nem annyira ideális külső nem számított, vagy bután írt, netán csak simán más volt a világnézete, nem illettünk volna össze, akkor meg a szép külső is ment a levesbe.


24/F

2016. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
elméletben erre tök jó lenne, de mindenki a 2. levélváltás után kb jön azzal, h képet küldjél már. Szal csak elméletileg jó így. :) 26F
2016. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell:

Tetszik (kizárólag kinézet) -> mire kell? ->

A) egy éjszaka, nem érdekel más

B) kapcsolat, pont ugyan úgy megszűröm belső alapján pár levelezésből


Én ink B-t keresem.


20/F

2016. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mikor megismertem a barátom (neten) először sokat játszottunk és beszélgettünk minden nap. amikor videót mutatott magáról akkor magamban kijelentettem,hogy sajnos nem az esetem de végül mégis elnyerte a szívem a sok kedvességgel és udvarlással. azóta is együtt vagyunk.
2016. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fontos, legalább annyira, mint a külsője. Már amennyire fel lehet mérni a tulajdonságait, mert interneten szépít magán mindenki, a belsőjén és a külsőjén is. 22F
2016. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kimondottan fontos - már ahol sikerül odáig eljutni, hogy akkor ismerkedjünk, mert a nők nagy része még a közeledésre se reagál.
2016. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok,akinek sikerült társat találni neten!

nekem sehogysem ment !

Az emberek unalomból vannak fennt,nekem nagyon fontos lenne a belső.

Sokan 2 levél után már fotót kérnek,egyből ki is estek! nálam!

Nagyon jó lenne elméletileg,de gyakorlatban nem ez valósul meg,1-2levél után abba is marad a levelezés!

Ennyi,nehéz levelezőtársakat,barátokat,társat szerezni

mindenhez szerencse kell!


Mindenkinek sok sikert és szerencsét kívánok!

2016. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!