Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy olyan lány, akinek anyajegyek vannak az arcán?

Figyelt kérdés
Az arcom egyik felén több anyajegy is van,kisebb és nagyobb is.Nektek mi a véleményetek erről?Nekem nagyon nem tetszik,és akárhogy is próbálom nem tudom eltűntetni őket.
2016. ápr. 7. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1:Nem tehetsz arról,hogy ott vannak.Aki szeret az elfog fogadni úgy ahogy vagy.Ezektől függetlenül még lehet szép arcod és vonzó.

2:Nem értem mit értesz az alatt,hogy "próbáltad eltüntetni azokat".Amikor nem szabad csak orvosi beavatkozással nem szabad piszkálni az anyajegyeket csak ártasz vele.

2016. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy 16 éves kor fölött senki sem az anyajegyeiddel lesz elfoglalva, ha rád néz. :)
2016. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel én olyan fiú vagyok akinek szintén vannak, ezért abszolút nem zavarna.
2016. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!