Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek arra mondhatták...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek arra mondhatták amire gondolok vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

17F

Ma kint voltunk együtt futni egy végzős osztállyal.

Egy testhez állóbb pulóver volt rajtam,és egy vékony rövidnadrág,és pont olyan alsógatyám volt ami nem tart annyira ezért futás közben kicsit kellemetlenül érzem magam mert valamennyire pattog a fenekem és nemtudom ez mennyire látszik rövidgatyán keresztül.

És a végzős osztályban van egy csaj aki nagyon bejön.

Ez a csaj két csaj osztálytársával sétált és beszélgettek én pedig futva lekerültem őket.

Úgy 8 méter után hallottam a hátam mögül hogy egyik azt mondja:"nem rossz,nem rossz..."

Ez csak véletlen lehet vagy rám mondhatták?

Lehet hülye egy kérdés ez...



2016. ápr. 8. 13:14
 1/5 anonim válasza:

Hát a kérdés elég hülye az tény. De most komolyan nem voltunk ott, ki tudja, hogy mire mondták?

"Ez csak véletlen lehet vagy rám mondhatták?" végülis matematikailg van rá pár százalék esély, hogy rád mondták, de ennyi erővel millió má dologra is mondhatták volna.

2016. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem rád mondták.
2016. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ? 3 hétig láthatod még aztán érettségi.
2016. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lányok is a fiuk segget nézik, és nemtom, szerintem rád gondolták. a kis kerek a következő dvencunk, csak formas legyen, és ne lobtyogjon, meg ne legyen nagy.
2016. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beképzeltség azt hinni, hogy mindenki veled foglalkozik. Ezer más dologra mondhatták.
2016. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!