Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthetett valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthetett valamit?

Figyelt kérdés

Egy koncerten összeismerkedtem egy sráccal. Végig bulizgattunk, néha beszéltünk:). Nagyon aranyos, kedves srác volt. A barátaim a vége fele kimentek és eléggé megszeppentem, majd segített megkeresni őket, meg próbált vigyázni rám. Egyszerűen csak udvarias, vagy lehet, hogy bejöttem neki?

Pár nappal később az egyik internetes platformon írt nekem, hogy megvagyok-e, és, hogy végre megvagyok :). Be is jelölt.

Csak kíváncsi vagyok, hogy csak ki akart-e segítene, vagy megtetszettem-e neki. (jajj ez az utolsó mondat!)

Előre is köszi. Ez péntek este történt, vasárnap írt:)

18/L és 19/F



2016. ápr. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem erdekelned nem kersett volna fel😉
2016. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van,ha keresett akkor tuti érdekled:)
2016. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, de csak pár sornyit beszéltünk, azóta abba maradt :)...

De köszönöm!

2016. ápr. 10. 17:14
 4/4 anonim válasza:
Kezdeményezhetsz te is beszélgetést.
2016. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!