Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok, es meg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mayacska maja kérdése:

16 eves vagyok, es meg nem volt egy komoly kapcsolatom (max ismerkedes). Nem tudom miert van ez, sok 14-15-16 eves olyan boldog parkapcsolatot el mig en nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira hulye sulim van,onnan nincs kivel.. volt egy fiu aki ngyon tetszett es azthittem en is neki de osszejott a volt baratnojevel,rosszul esnek ezek a dolgok, egyszeruen mar nem tudom mit tegyek egyedul erzem magam.

2016. ápr. 10. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen még bőven ráérsz
2016. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is 16 vagyok van még időnk
2016. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy boldogok, lehet hogy annak lattszanak de te ne ezzel foglalkozz. Majd ugyis jon ha jonnie kell. De peldaul jarj el helyekre, szorakozni, bulizni, ugy tobb lehetoseged van ismerkedni. Amugy szerintem nem vesztettel meg semmit, nem vagy lemaradva. Termeszetes ha vagysz valakire, elobb vagy utobb ugyis jon majd valaki.

De csak azert hogy legyen valakid azert ne gyere ossze egy faszival se. A mai vilagba igy is eleg sok az erzesek nelkuli kapcsolat..

2016. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj amíg nincs senkid, addig a legjobb az élet, nem kell más hülyeségeire figyelni, elviselni, alkalmazkodni, igazodni hozzá, stb.
2016. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is örülnék ha lenne,mert jó ha van valaki melletted nekem sincs senkim és ez nem azért rossz mert nincs hanem.mert már volt és tudom milyen érzés a kapcsolat,igaz hogy eltudom általávan ütni az időt de sokszor hiányzik valaki aki szeret de majd csak lesz calami 16/F
2016. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Stark2000 ***** válasza:
Hova sietsz? Semmiről sem maradsz le, nekem elhiheted! :)
2016. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindig csak várni várni és várni... ha vársz nem. jutsz egyről a kettőre... tegyél érte... ha eddig nem volt pasid az 3 dolgot jelenthet... 1. nincsenek fiúk a közeledben, mozdulj ki többet 2. te vagy válogatós és elutasito velük szemben, én is ilyen vagyok vagy elfogadod hogy soka lesz barátod de az tökéletes lesz neked vagy megvaltozol 3. külsőre nem jössz be a fiúknak ezért nem is kezdemenyeznek nálad, gondolom tudod mit kell ilyenkor tenni... de ha nem akarsz megvaltozni akkor fogadd el hogy tényleg soka lesz barátod de ő tényleg magadért fog szeretni
2016. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is csak ennyi volt, de majd egyszer megtaláljuk az igazit :) 16F
2016. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó XD én meg 18 vagyok még sem volt még párkapcsolatom szóval nekem kellene aggódnom. A csalódás miatt érzed kilátástalannak. Talán jobb is hogy még nem volt. Élvezd ki a "szabadságot" inkább szerezz barátokat ès ismerkedj idővel neked is lesz kapcsolatod ... majd talán nekem is :D (18/l )
2016. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!