Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni, ha komoly párkapcsolatot szeretnék egy Férfival?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron lett vége életem első párkapcsolatának. Szeretnék ismerkedni, de az iylen egy éjszakások nem érdekelnek. Bulizni nem járok, nem tudom jól érezni magam, ha ittas emberek vannak körülöttem.

Dolgozok, amellett a barátaimmal összefutok, amikor lehetőség adódik rá (sajnos eléggé szétszéledt s megfogyatkozott a társaságunk középsuli óta). Véleményem szerint elég könnyen, bárkivel leállok beszélgetni, ismerkedni (az már másik dolog,h nehéz elnyerni a bizalmam..).

Mások, akik hasonlóak hozzám, hol ismerkedtek meg a párjukkal? :) Vagy hol próbálkoznak? 24N



2016. márc. 15. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Itt peldaul
2016. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha szeretsz szinhazba, muzeumba vagy akar hova menni ott ismerkedj, akkor egy kozos pont mar lesz az erdeklodesi korotokben.
2016. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Tárcsázod a számomat.
2016. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Évi 2x, ha eljárok színházba, az is barátnős programm.

Nem sikerült ott még egyszer sem ismerkednünk. Pasikat általában vagy idősebb Nő (gondolom az édesanyjuk) vagy a párjuk társaságában szoktam látni. Múzeumba nem járok. Ami érdekel sport, anime, de ilyen társaságokba sme járok.. Esténként járok csak kocogni. Kártyajáték, könyvek, természet, állatok érdekel még :)

2016. márc. 15. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Általában személyes ismertségi körökből szokott párkapcsolat szövődni, de alakulhat másképpen is a dolog. Én interneten próbálok társat találni, eddig nem sok sikerrel.

25/F

2016. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló beállítottságúak vagyunk, én sem szeretem a bulikat, szóval megpróbálok pár ötletet adni, magamból kiindulva.

Előző munkahelyemre busszal jártam, így párszor volt alkalmam a megállóban ismerkedni. Mármint ott indult a beszélgetés, de máskor folytattuk, egy kellemesebb környezetben.

Szoktam még neten ismerkedni, bár a társkeresős oldalakat nem nagyon látogatom, de itt gyakorin szoktam beszélgetni elég sűrűn.

Előző barátnőimmel is neten ismerkedtem meg, bár az utolsó elég fura sztori volt, azt inkább nem írom le, mert magára ismerne. :D

Lassan jön a jó idő, lehet menni bringázni, sportolni, ott is könnyen lehet ismerkedni, főleg ha csoportos rendezvényre mész. Jön a kisebb utcai fesztiválok ideje, strand, Balaton, stb. :)


29F

2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kártyajáték?

Póker?

Ismerkedni bárhol lehet, de tényleg bárhol.

Könyvtárban,neten, kutya sétáltatás közben,szórakozóhelyen... Stb.

Relax, nem szabad görcsölni,akkor is rád találhat a szerelem,amikor nem is gondolnád, az életnél nagyobb rendező nincs.

2016. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értelmesnek tűnsz, hát ez tök jó dolog, hogy ilyen vagy. Pacsit neked.
2016. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha szereted a természetet, akkor próbáld ki a csoportos túrákat, ott megvan az első közös pont.

Egyébként a leírásod alapján egy szimpatikus embernek tűnsz, tehát nem okozhatna gondot, ha megvan a közeg hozzá.

2016. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Texas pokerezni tudok csak illetve még nagyjából megy a römi és a holland kocsma, magyar kártya játékok jobban mennek.. :)

Pacsi neked is válaszoló.. :D

Örülök, ha nem tünők retardáltnak.. :)

2016. márc. 15. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!