Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanaz a fiú tetszik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a fiú tetszik az egyik barátnőmnek mint nekem. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Rairtam a sracra és nagyon rendes, visszairt, dumáltunk, kedvesen köszönt. Ezt megmutattam ma a barátnőmnek és bevallotta hogy neki is tetszik. Kétlem hogy lépne valamit de azért bosszant. Hetente egyszer van 2 óras edzésem ahol ott a srác is. Talán lenne esélyem.

2016. ápr. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy mennyire vagy jó barátja a barátnődnek. 2-ször jártam úgy, hogy egy srác tetszett, és (majdnem) összejött egy barátnőmmel. Az egyik barátnőm most féltékennyé próbál tenni, a sráctól úgymond "eltiltott". A másik meg rendes, és nem biztos abban hogy össze akar jönni vele. Én buzdítom hogy jöjjön össze vele, mert hát most ne legyünk már mind a hárman szomorúak ha elég lenne csak egyikünknek. Szóval attól függ hogy ha össze is jössz a sráccal hogy viszonyulsz utána barátnődhöz, illetve ő hozzád.
2016. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajts rá a csávóra, ha nem megy akkor a barátnődnek talán. De minél hamarabb próbáld hogy ne szenvedj olyan sokat
2016. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem a legjobb barátnőm :D szóval lehet megprobalom.
2016. ápr. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!