Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanaz a fiú tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a fiú tetszik nekem mint a legjobb barátnőmnek (? )

Figyelt kérdés
Hihetetlen hogy pont ma megtetszett nekem a padtarsam aki amugy a legjobb haverom, bátyámnak hívom stb. És épp el akartam mondani a barátnőmnek erre ő aki soha nem mond el ilyesmit és nem is az a szerelmes típus bevallotta nekem hogy neki is ő tetszik. Teljesen ketsegbe vagyok esve hogy elmondjam-e neki meg hogy tenyleg tetszik-e nekem le tudok-e mondani rola a baratnomert meg hogy amugy is... a legjobb haverom, nem ugy nez ram... de amiota en ugy nezek ra nagyon furan viselkedem ezert nagyon eltavolodtunk egymastol. Segitseg!
2015. nov. 30. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, elég gáz...

Kérdezd meg haverodat bejön-e neki a csaj, ha azt mondja igen, mondj le róla, ha meg nem, akkor próbálj kérdezősködni tovább. Ha igaz barátnők vagytok, biztos megért téged.

Nagyon fogsz gyötrődni, szenvedsz mint állat, borzalmas lesz! Csak bírd ki!

2015. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" pont ma megtetszett nekem a padtarsam"

Hát ez eléggé gázul hangzik. Hirtelen a semmiből megtetszett, mintha idáig ott sem lett volna.

2015. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3.-nak

Nekem is ez tűnt fel


Hany evesek vagytok?

2015. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen rosszul fogalmaztam.... Már kb. Nyár

óta tetszik csak most vallottam be maganak

2015. dec. 1. 06:05
 6/6 A kérdező kommentje:
És tudom hogy nem tetszik neki a barátnőm de én se... Hanem egy megjátszós nagy idomokkal rendelkező oszt. Társunk... 😤
2015. dec. 1. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!