Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ez nagyon átlátszó lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez nagyon átlátszó lett volna?

Figyelt kérdés

A buszmegállóban ott allt egy srác, aki tetszik.

Ugyanazzal a busszal mentunk, en szálltam fel eloszor.

Megálltam azon a részen, ahol lehajtható ülések vannak, a srac picit továbbment es a menetiranynak háttal levő ülésre leult.

A táskáját a lábához rakta, szoval volt mellette meg 1 hely


Az nagyon átlátszó lett volna, ha pont melle ülök le ugy, hogy 1reszt máshol is volt hely, másrészt pont leult es en kb rögtön utana leülök melle?

Vagy ha ez történik, ti mire gondoltatok volna?


Kort is legyszi:)


16/L



2016. ápr. 11. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmire nem gondoltam volna, és átlátszó lehet, igen, de minden az, elárulom. Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, bármit csinálsz, egyből leszűri az okát. Úgyhogy ezen ne agyalj, hogy mi átlátszó és mi nem, csak csináld! Sok sikert! :)
2016. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen átlátszó. De én örültem volna neki. (Az más kérdés, hogy nem érdeklem a lányokat.)

Sok sikert a továbbiakban. :)

14/f

2016. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet me csinálj. Magamból kiindulva a legtöbb fiú nem szereti ha a lány kezdeményez. Am ja, átlátszó lett vna
2016. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem igen de ez nem is baj mert ha valahogyan nem jelzed felé hogy tetszik neked akkor biztosan ő se fogja.

14/f

2016. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg leesett volna neki hogy miért ültél oda ;)


17/F

2016. ápr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!