Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez túl átlátszó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl átlátszó?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki eléggé tetszik és szeretném jobban meismerni. A barátnőm szerint irjak rá a facebookon és majd meglátom, hogy mi lesz? Eddig menne is a dolog csak az a baj,hogy a tesom osztalytársa (nem szoktak beszélgetni) és amúgyse akarom ha mégse jönne össze rosszat gondoljon rólam (hogy nyomulós vagyok, stb.) vagy valami.Ilyen, hogy szia van kedved ismerkedni nálam szóba sem jöhet. Na mármost ha azt írom, hogy szia majd ha vissza ír azt, hogy ja bocsi nem neked akartam majd ő erre valamit válaszolna és akkor én írnám, hogy akkor nem is zavarlak s akkor ha valóban olyan renes mint amilyennek mondjak mglássuk...(ha kezdem ezt hogy szi hogy vagy? mit csinálsz? az túl unalmas és na...)Ez is túl átlátszó? Lehet, hogy nem kelle mindenen igy agyalnom csak simán kellene irjak öszintén de nekem ez valahogy nam megy....

2015. jún. 16. 17:28
 1/1 anonim válasza:
figyelj. valóban átlátszó lenne,de én azt mondom írj rá.Semmit nem veszíthetsz:)
2015. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!