Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-23 eves sracok, osszejonnet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-23 eves sracok, osszejonnetek egy 17-18 eves lannyal? Nem tul fiatal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
hát az esetek nagy többségében az ilyen kapcsolatok arra épülnek hogy a lány a felnőttet látja az idősebb pasiban viszont fordítva 100% nem így van, esetleg egy két vagy több menet, vagy a srác nem sikeres a kortársainál és ezért foglalkozik a kisebb, tapasztalatlan lányokkal, bár működhet is de kevés esélyt látok rá, a csaj gimis, a srác már diplomázik... azért nem egy szinten vannak szerintem, és a társaság is más, és egy 22 éves érett gondolkodású nőnél mivel jobb egy 17-8 éves? a könnyebb befolyásolhatóság és szex a válasz véleményem szerint
2014. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, 5 év az semmi.
2014. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hm.. 1-es nagyon elbizonytalanodtam a valaszod miatt
2014. aug. 27. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Oké, én lány vagyok, szóval nem nekem lett címezve a kérdés, de szerintem ez személyfüggő. 18 éves lányból is van olyan, aki még 12 éves szinten van, de van érettebb is, ilyen esetben tényleg nem sok az az 5 év korkülönbség.

Én most 23 éves vagyok, és volt egy 18 éves lány, aki teljesen rám volt cuppanva, hát én nem voltam ilyen dedós 18 évesen, nagyon nem tudtam mit kezdeni a rajongásával (baráti szinten csaholt utánam). Nem akartam szemét lenni vele, de szép lassan leépítettem, olyan brutális különbség volt köztünk, tehát lehet abban valami, hogy más egy 18 évessel, és más egy 20 felettivel járni. De mondom, személyfüggő.

L23

2014. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az elsővel teljesen egyetértek!
2014. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, hát ezt neked kell látnod hogy mit akar, de egyes fiúk elég jó színészekké képesek válni ilyenkor :) szóval nagy az esély hogy utána szarabb lesz neked ha elmúlik a rózsaszín felhő hogy mégsem volt helyes, inkább hasonló korúval érdemes, sokkal jobb ha együtt fedezitek fel a dolgokat, mint ha valaki "megtanít" :) /24L/
2014. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mit gondoltok arról, ha pont a csaj az idősebb? (Lehet, hogy aktuális lenne, ezért kérdezem :) )
2014. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves fiú éretlenebb sokszor, mint egy 18 éves lány. Lehet, hogy eleinte érdekes lenne, de ha csak a csaj nincs tizenéves lány szintjén, szerintem nem lesz hosszúéletű a kapcsolat. Nem hiába ritka az ilyen eset.

L23

2014. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22 évesen ismertem meg a későbbi feleségemet, aki akkor 16 volt. (Persze, azóta többször hallottam, hogy a legszebb éveit rám pazarolta, ezt is érdemes figyelembe venni.)
2017. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!