Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyen emberekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ilyen emberekkel ismerkedni, barátkozni? (több lent)

Figyelt kérdés

Fiatal metálos lány vagyok. Gondolom érthetően, így inkább hozzám hasonló metálos emberkékkel ismerkednék (nem pedig diszkósokkal...), de fogalmam sincs, hogy hol? Koncert nem jöhet szóba, mert egyedül nem szeretnék elmenni, és a szociális fóbiám miatt egyébként is érdekes lenne...

A normális válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. ápr. 12. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hali! Metálos srác vagyok! :D Amúgy neten simán össze lehet szedni ilyen embereket, barátok barátai, ilyesmi. Szóval facebook csoportok stb.
2016. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy facebookon nem vagyok fent (és nem is szeretnék regisztrálni), szóval az sajnos nem jöhet szóba. Ha gondolod egyébkén írhatsz. :)
2016. ápr. 12. 14:07
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Metál? Én vas.
2016. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem barátkozok veled, mert te diszkós vagy, én meg metálos" dolog még mindig létezik?
2016. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, barátkozni barátkoznék más zenei ízlésű emberekkel, csak ismerkedni nem szívesen. :)
2016. ápr. 12. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Mit értesz a "szociális fóbiák alatt"? Én is hasonló cipőben járok bár én szivesen ismerkedem ès barátkozom másokkal(nem skatulyázom be őket zenei ízlés alapján) de akik kedvelik a hasonló előadókat mint én nem igazán ismerek(legalább is nem haveri,baráti körben). Amugy milyen stílusokat, előadókat kedvelsz?

18F \m/

2016. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát, azt, hogy pánikrohamot kapok tömegben... Jó mi?


A kedvenceim a black és a death metal, de heavy, viking, thrash, doom metal-t is szoktam hallgatni. Előadók?

Death, Marduk, Burzum, Cannibal Corpse, Inquisition, Immortal, Abbath, Behemoth... Nagyon-nagyon sokáig sorolhatnám.

2016. ápr. 12. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Milyen érdekes, hogy akiknek ilyen a zenei ízlésük, azokhoz tartoznak ilyen-olyan érdekes problémák, mint pl. a szociális fóbia. Valahogy nem nagyon láttam még olyan egyéneket, akik a felsorolt zenék mellett életvidámak, energikusak, karizmatikusak, stb... lettek volna. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor ne hasonló embereket keressél ismerkedésre, barátkozásra, hanem próbáld kezelni a szociális fóbiát. Hidd el, magadnak tennél ezzel szívességet.
2016. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
a neten probalkozz ott sok idiota van aki azt a visitozast szereti...
2016. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fogalmad sincs arról, miért van szociális fóbiám! Egyébként teljesen életvidám ember vagyok.

Attól, hogy neked nem tetszik az ilyen jellegű zene, még nem kell leszólni. Én se szólok le más zenéket, attól, hogy nem tetszenek.

2016. ápr. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!