Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten belül vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten belül vannak verses körök, ahova olyan tizenévesek járnak akik rajonganak a versekért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ide írtad? O.o
2016. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ember ez a 21. század versér rajongó fiatalok xDD

vanak a kockák

vanak az alkeszek

és van egy titkos kisebség aki mindkettő

na de lényeg hogy mi egy ojan titkos kisebségbe tartozunk aki a pián és a gépen kívül mástis tud:'D

2016. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp, hogy hol bujkál ez a bizonyos versimádó kissebség ?
2016. ápr. 12. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
én személy szerint elitélem az összes költőt akár magyar akár külföldi...mind részeg volt...csak azért nem mondom hogy drogosak is mert akkoriban még nemigen voltak drogok..."Ég a napmelegtől a kopár szík sarja, tikkadt szöcskenyájak legelésznek rajta." ki ne találjátok nekem hogy ezt józanul írta...vagy részeg vagy bomlott elméjű volt...de a kérdésedre válaszolva körülnéznék a színházak környékén esetleg megkérdezném a magyar tanárt esetleg utánanéznék a neten biztosan van ilyen közösség mert napjainkban is vannak bomlott elméjűek és részegek is
2016. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1- es válaszoló vagyok

Már nem azért srácok, de azért ez nagyon nem igaz amit leírogattok ide..

Amúgy kérdező szerintem a különböző színjátszó köröknél, illetve csoportoknál lenne érdemes "kutatni", ott tuti találsz. Amúgy miért pont verskedvelők kellenek? Már az "egyszerű" prózakedvelő csajok se jók? :D

2016. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hangsúly a verseken van :) Nem csajozni szándékozom, mivel én is lány vagyok, szóval számomra oly mindegy, hogy vers vagy próza rajongó egy lány :D Csak nagyon szeretnék találni legalább egy embert (mindegy milyen nemű) akivel ertelmesen el lehet beszélgetni ilyesfajta dolgokról.
2016. ápr. 17. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!