Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem vicces a...

Csak szerintem vicces a lányok reakciója amikor valakiért betegesen rajonganak? Lásd példa: Justin Bieber koncert

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem, szerintem is az.:-)
2016. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
hülyeség! MINDENKI tudja hogy Justin Bieber senki nem lesz :)
2016. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Katasztrófa amit tudnak produkálni
2016. márc. 6. 18:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Én se vagyok jobb. A My Chemical Romance feloszlása óta ha youtubeon megnézek egy élő koncertet elbőgöm magam és magamhoz ölelem a monitort.

Szóval sztem nem gáz

2016. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Jaj istenem, befejezhetnénk ezt a baromságot, hogy minden, amit sok lány csinál, vagy amit sok lány szeret, az csak gáz lehet? Láttál már fehér pasikat tüntetni focimeccs miatt? Kocsikat gyújtogatni emiatt? A fiatal lányok senkit nem bántanak azzal, hogy szeretnek egy tinisztárt omg.
2016. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, senkit nem piszkálok, nem álok ki a fiuk mellet sem, ha baromság amit csinálnak akkor szint úgy a fiuknál is a fejemhez kapok, csak most épp láttam egy videót dzsatubén amin majdnem elájulnak a tizenévesek, egy ember miatt aki semmi mást nem csinál csak énekel, egy kicsit jól érzed magad, nevetsz stb. az oké. de az hogy a mentő visz el, mert te annyira oda vagy érte hogy elájulsz, azt nem mondanám normálisnak.
2016. márc. 6. 21:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pont olyan, mint a férfiak a focimeccsen.
2016. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
(nem olvastam az előző választ, csak utólag)
2016. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó megjegyzés: most amúgy csak justin Bieber miatt az, Pl. ha Nightwish-koncerten csinálom, rögtön nem gáz, mi?
2016. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, Szerintem tényleg nem értesz, most mondom hogy mindegy melyik nemről beszélünk, tök mind1 hol csinálod, felőlem férfiakat is vehetjük alapon mert ők is tudnak érdekes dolgokat produkálni, (foci mecsekről ne is beszélve, gyakorlatilag idiótákkal van tele a stadion) de most csak egy példa lett felhozva ugyan is láttam egy videót Justin-ról, és viccesnek találtam a lányok reakcióját, de ha azt mondod hogy sok másik koncerten is találok ilyen arcokat nyugodtan linkelheted, szeretek nevetni :)
2016. márc. 8. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!