Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20as fiúk nektek miért jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20as fiúk nektek miért jönnek be kevésbé a 20as csajok mint a tizenévesek?

Figyelt kérdés

Nagyon furának találom, hogy tizenéves létemre többségben csak huszonéves fiúknak jöttem be, és azt mondták, hogy a tinédzser csajok jobbak,xD pedig nekünk még időnként kijön egy két pattanás, még növésben vagyunk, munkánk sincsen még, úgymond még csak ,,nővé" alakulgatunk. :D Akkor miért nem jobbak a huszonéves csajszik?

Szinte minden barátnőmnek huszonéves pasija van.



Egy tizenéves csaj :D. (Van barátom 18/f)



2016. márc. 3. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
20-on éves általában már házasodni akar... :D
2016. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy olyat mint te konnyen lehet agyba vinni
2016. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Friss hús. Szeretünk szűzoltani. Na jó úgy lennék egész pontos, hogyha "szeretnek"-et írtam volna, de gondoltam képviselem a többieket is :D
2016. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én engem senki nem visz ágyba. Én csaj járok a barátommal.
2016. márc. 3. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire félreérthető voltam? Engem nem érdekelsz... Nem akar senki ágyba vinni innen, ne aggódj. :)
2016. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

mert 20-on éves pasinak tizenéves csaj könnyű préda. a pasi tapasztaltabb, a lány nem. nem túl nehéz lebeszélnie a bugyit a lányról :D

tizenéves lány valószínű még szűz. és jobban szeret mindenki olyannal dugni aki előtte senkivel nem volt, csak az övé, és annak az esélye is kicsi h a pasi nemi bajt kap el a csajtól. a pasinak meg jobb érzés szűzzel szerintem mint egy agyonhasznált csajjal.

jártam egy huszonéves pasival ő pl azt szerette bennem hogy fiatal vagyok, életvidám, semmi se érdekel, mindig ottvagyok ha kellek. és azt hogy "érintetlen". és a bőrömet szerette nagyon, hogy feszes :)

2016. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát én 20 éves vagyok de mégsem jönnek be a 18 nál fiatalabb csajok. Nekem leginkább a 18-19 évesek tetszenek mert 1-2 év korkülömbség nem árt.
2016. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

NemxD én úgy értettem, hogy a barátommal sem feküdtem le..


Akkor ezek szerint nem komoly szándékkal jártok fiatalabb csajokkal?

2016. márc. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!