Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem vajon ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vajon ez a fiú?

Figyelt kérdés
Én 14 éves, ő 18. az egész ismerkedés már 3honapja elkezdődött, és úgy indult hogy eléggé ugy viselkedett velem mint aki csak meg akar kapni. aztán találkozgattunk és azóta is, még komolyabb csok sem volt,türelmes,szeret velem lenni állitolag, chatelünk szinte egesz nap
2016. ápr. 14. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak unatkozik
2016. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem, egyszerűen csak jóban van veled, kedvel, szimpatikus vagy neki, de általában az ember a barátját/barátnőjét szereti, szóval ha összejöttök esetleg, akkor már jó esetben szeretni fog
2016. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!