Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek o is szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek o is szeret engem? 15/L

Figyelt kérdés
van egy fiu aki tetszik nekem de sosem tudok eligazodni rajta mivel mindig rohog amikor beszel velem (kiveve fb..)es nem tom h minden amit mond csk hulyesegbol van vagy tenyleg gondol valamire... azert mert mindig komoly temarol beszel de orokke osszerogi magat.... szerintetek van emogott vmi??

2016. márc. 23. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Lényegében mindegy mi van, várd meg még kinövi a gyerekességet. Komolyabb stílusú srácot keress.
2016. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha maskor tud komoly lenni amikor nincsenek mellette a haverjai akkor mi van?
2016. márc. 23. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
#2: Szóval megjátssza magát a haverok előtt, ez még rosszabb. Ennyivel majd ha össze is jönnétek néhány haver előtt simán lepattintana vagy kibeszélné mit csináltok....
2016. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az hogy nem nagyon tudja lerazni a herjait meg minden mert kobozzak el a tellojat es mindent nezegetnek rajta hiaba hogy kodja van meg minden.... es az a hulyeseg hogy az egyik jo haverja az osztalytersam es az mindegyre azt probalja hogy ugy ravegye ot arrra hogy tobbet beszeljen velem meg engem mindig azzzal "bisztat" hogy o ha nem lehet hogy vele legyek akkor o meg azert is megprobalja hatha sikerul csak azert mert a kozos kirandulas ( 2 napo) volt egy bulink is ahol meg tancoltunk is es akkor is az osztalytarsam nagyon oda volt a dologert meg minden...
2016. márc. 23. 21:13
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
70%

Ami azt illeti, én is kicsit hülyülősebb vagyok haverok előtt, mint barátnőm előtt, ettől függetlenül nem beszélem ki őt a háta mögött, meg semmi ilyesmi. Haverok szimplán bolondok(bár társaság függő, van olyan ismerősköröm, ahol pl. csak hülyéskedni jó, mert mást nem értenek), és ezért kicsit lazább stílusban beszélek velük. Ettől miért kell azt feltételezni, hogy kibeszél téged a hátad mögött, hogy mit csináltok, meg "lepippant" . A hűség nem ezen múlik... ._.


16/F

2016. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért röhög mikor veled beszél, mert rohadt nagy benne a feszültség, és a szervezet egyszerűen nem tud hogy reagálni. Komolyan mondom. Valaki pislog ilyenkor sokat. Valszeg mivel tetszel neki.
2016. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!