Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? -154cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? -154cm magas vagyok, es vékony, törékeny testalkatú. "Olyan petite".

Figyelt kérdés

Kis mell,Viszont, masok szerint a "Legjobb fenekű"

-hosszu,világos, egyenes haj.

~a kis törékeny lányokat cukinak tartják a fiúk?



2016. ápr. 15. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát jól nézhetsz ki akkor. :D
2016. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki :)
2016. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
így leírni magadat... majd jól megerőszakolnak kisjányom.. ahelyett hogy itt ide kiteszed magadat csak így inkább mutasd meg anyukádnak hogy milyen kis pite lánykának állítod be magadat biztos büszke lesz rád..
2016. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a "nőiesebb" erősebb kiállású jobban tetszik. De te is tetszel leírásra, nyugi :) És sok már pasinak is ;) Szóval ezek alapján lehetsz végtelenül szép, de ugye kép nélkül ki tudja.
2016. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Imádom
2016. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogok írni neked, ákármennyire is szeretnéd.
2016. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletes :)
2016. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudtunk meg rólad, de amennyit leírtál: nincs baj vele. Idáig tökéletes :D

Kis mellel sincs bajom. A mások szerint "legjobb fenekű" fenék pedig fogalmam sincs, hogy milyen. Vannak olyan mások szerint "legjobb fenék", ami szerintem közel sem a legjobb, legalábbis nekem nem jön be... tehát jó kérdés, hogy mit takar.

Haj tökéletes és a vékony testalkat is tökéletes. (nálam)


Ha kicsit részletesebben leírtál volna mindent, vagy esetleg egy képet mellékelve, ahol nem vagy felismerhető, akkor sokkal részletesebb/tartalmasabb választ is lehetne adni...de így nem túl sok mindent :/ De az utóbbi lenne a legjobb, mivel szöveg/számok alapján egyébként sem igazán lehet eldönteni, hogy ki milyen. Ha még nem is magadról, akkor keresel 1, vagy több képet a neten. (max összerakunk, pl. a hajam ilyen: és link, az alakom kb ilyen és link... vagy valami)

2016. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!