Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lelte a fiúkat az osztályom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelte a fiúkat az osztályomból? (kicsit hosszú -. -")

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok és egyszerűen nem tudom felfogni mit akarnak a fiúk. Igazán jó alkatom van (homokóra) és (szerintem) kedves vagyok. Sose voltam népszerű, a lányok mindig irigyen néztek hatalmas idomaimra, de nem éltem ezzel vissza. Nem öltözök kirívóan stb. Na, de térjünk vissza a tárgyra. A suliban a fiúk mikor mindenki együtt van, mindig csúfolnak stb.. Ha csak a fiúk vannak akkor mindig (igazán hallhatóan) stílörik a hátsófertályomat és kibeszélik a mellem, de viszonylag kedvesebbek. Ha csak a fél osztály, azaz 1 fiú (max 2) 3-4 lány, akkor is lenéz, csak akkor engedi, hogy megmasszírozzam (én szoktam minden csajt megmasszírozni). Ha kettesben vagyok egy fiúval akkor hirtelen megváltozik és sokkal kedvesebb, jobb velem, mintha legjobb barátok vagy többek lennénk. Szóval nagyon nem értem.

2016. ápr. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk egy ilyen kényszeres ösztön hogy a barátaink előtt 100X bunkóbak vagyunk mint alap járaton.A megnézés pedig alap dolog ha szép vagy.
2016. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ui: 14/f
2016. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2016. ápr. 15. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :D
2016. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Minden fiú bunkòbb ha "bandàban" vannak.Valószínûleg mindegyik kicsapta rád legalàbb 3x.Anno mi is folyosón fotóztuk le lànyok fenekèt ès otthon arra vertük.
2016. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó tudni...
2016. ápr. 15. 20:21
 7/8 anonim válasza:
De viszont ez egy anoním oldal.
2016. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekem múltkor fiúbarátom(nagyon perverz:D de már megszoktam) kijelentette hogy egyik osztálytársam rám szokta kiverni...

Tuti nem hazudott mert őszintének tűnt(és már ismerem annyira hogy nem tud nekem hazudni).

Azóta kicsit furcsán nézek rá:D

2016. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!