Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban az olyan lányok akik tudnának szeretni és igényelnék is a szeretet, és akik nem futó kalandokra hanem hosszú kapcsolatra vágynak már tényleg nem érdekelnek senkit?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim alapján a fiúkat nem igazán a belső érdekli,illetve az érett,komoly gondolkodás,hanem a külső. És bár mindegyik szeretetre vágyik,ha valaki megadná ezt nekik de nem szexxel,akkor máris nem kell...

Persze ez nem mindenkire vonatkozik,természetesen, ezt tudom.

Egyszerűen csak nem értem ha valaki nem akar egyből lefeküdni valakivel,és szeretni és szeretve lenni akar,akkor máris el kell dobni? Vagy az ilyen lány már nem is kell senkinek mert nem ez a "menő"?


2016. márc. 12. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igy van 😊 engem a lányok dobnak el mindig mert tulsagosan szeretem őket 😞

16F

2016. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokból kellene több
2016. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor hasonló cipőben járunk :)

Nálam mindig az van hogy egy személy mindig fontosabb számomra,mint én őneki. Tudom,egyesek a sok szeretettől úgy éreznék megfulladnak a sok szeretetbe,szóval nem viszem túlzásba. Mégis senki se értékeli ha érzek. Bezzeg ha érzelemmentes lennék aki mindenkinek hanyatt vágja magát,lehet kapósabb lennék. De nem leszek ilyen...viszont elég szégyen hogy ebben a generációban ez az elfogadott és átlag. És ha valaki egy kicsit is több törődést igényelne,mint egy normális emberi lén,akkor már nem kell senkinek.

2016. márc. 12. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, hogy ha 10 pasit megkérdezel, hogy milyen barátnőt szeretne, minimum hat azzal kezd hogy legyen szép :D Nem mintha a csajok jobbak lennének, nem magunkat akarom védeni.


Visszatérve a kérdéshez, az ilyen lányok többsége valamiért nem vonzó, nem tudom miért. Én se vagyok az, de nekem a fizikai adottságaim..khm..hagynak maguk után kivetni valót :D Sok lánnyal viszont nem ez a helyzet, inkább a kisugárzásuk. Nagy százalékukban kialakult az, hogy ők mennyivel jobbak és mások mert ilyen meg olyan kapcsolatot akarnak. Ez a fajta egoizmus pedig még lány szemmel is taszító. (Tisztelet a kivételnek) 16/L

2016. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
En dal felesegeket irok 😊 es rajzolok a lányoknak van aki mosolyog van aki azt mondja szanalmas de nem érdekel mar mert ha lesz valakim azert szeressen mert ilyen vagyok...
2016. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom magam jobbnak,sőt tisztában vagyok hogy rengeteg hibám van a jók mellett. Nem vagyok egoista se szerintem :) de igazad van azzal kapcsolatban,hogy sok lány ezzel akarja magára felhívni a figyelmet,és sokan azt gondolják magunkról,mennyivel mások - tévesen. És aztán kiderül hogy ugyanolyan mint a nagy többség :)
2016. márc. 12. 21:17
 7/14 A kérdező kommentje:
művészlélek vagy? :) hát azt én például értékelem...de azok a lányok akik mindenkinél jobbnak gondolják magukat valószínűleg nem,mert nekik főleg a külső számít. Nem azt mondom hogy engem nem érdekel a külső,nem hazudom azt h nem számít,de az igaz,hogy a belső fontosabb. :)
2016. márc. 12. 21:20
 8/14 A harmadik szem ***** válasza:

Nincs okod elkeseredve lenni. Egyszerűen csak az a típus, aki értékelne téged, nem kürtöltetik széjjel a nagy világba.

Várj, ismerkedj, légy önmagad.

2016. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem pont az ilyenek érdekelnek.
2016. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen lányból kevés van és nagyon nehéz "megszeezni" egy ilyen barátnőt, ha te ilyen lány vagy akkor legyél büszke mert hosszú távon fektetsz be, hidd el a párkapcsolatok is Olyanok mint az üzlet, a hosszú távú befektetések többszörösen megtérülnek míg
2016. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!