Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-15 évesFiúk! Választ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-15 évesFiúk! Választ adnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Nektek melyik lány típus jön be jobban:

1.nyomulos, feltűnősködő, vezérgyéniségű de vékony lány

2. Szégyellős, barátságos, de átlagos testalkatú esetleg picit ducibb (max.2-3 kg felesleg) lány

Azért kérdezem mert a sulinkban az ilyen 1. Tipusú lányok nagyon nyomulnak minden fiúra, arra is aki nekem tetszik. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ez, hogy hozzájuk (a nyomulósokhoz) odamennek és beszélgetnek velük stb....de velünk (2.típus) nem foglalkoznak (pedig tudom hogy annak a fiúnak aki nekem tetszik én is tetszem) De legtöbbször az 1. Típusú lányok ezeket csinálják:

-odaülnek melléjük a padra és a vállukra dőlnek

-ölelgetik őket

-mutogatják magukat.

Lehet hogy az én felfogásommal van a bajó de rossz érzés hogy arra is nyomulnak aki nekem tetszik és ő hagyja magát, nem tesz ellenés semmit. Fiúk, ha veletek csinálják ezt a lányok akkor ti élvezitek, vagy szeretitek az ilyen lányokat?

Amúgy én 163 cm vagyok és 58 kg. Nem tudom ez mennyire duci.

14/L



2016. ápr. 16. 06:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: azert írtam kornak 12-15-öt mert az alsóbb évfolyamokban is ezt csinálják.
2016. ápr. 16. 06:44
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
édes istenem, hova fajul ez a világ..12-14 évesen már ribizliskedni.. Hova siettek kérdező? Még gyerekek vagytok, nagyon ráértek a pasizással. Egyébként meg, majd megtanulod, a kihívó, feltűnősködő lányok általában megkapják amit akarnak. Igaz, hogy legfeljebb egy-két numerára kellenek a pasinak, és mindenki ordas ribinek nézi őket, de ezt választották.
2016. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, előre leszögezem, hogy a következókkel nem akarlak megsérteni csak érveket sorolok fel:

-Amint leírtad az 1.-es típusú lány odamegy a sráchoz, megöleli, nyitott felé, így könnyebb beszélgetni velük, könnyebben belemennek a beszélgetésbe. A szégyellős lányokról ez nem mondható el, el sem tudod képzelni milyen nehéz szégyellős lánnyal beszélgetést kezdeményezni.

- Az ölelés, általában a szégyellős lányok nem ölelik meg a fiút akivel jóban vannak és ez bizalmatlanságot sugall. Meg kéne érteni lassan hogy fiú-lány ölelés olyan mint a kézfogás, egy köszönés, valamilyen szinten bizalmat sugall.

-Azt te is elismerheted, hogy az 1.-es típusú lányok nagyon szépek.

- ez nem ide tartozik, de amúgy gondolom neked is egy ilyen menő csávó tetszik, mert csak rájuk nyomulnak az 1-es csajok, ha igazam van le is mondhatsz róla, mert ilyen esetben nagyot kéne változnod, hogy bejöjj neki. Ide kiegészítésként (amennyiben igazam van) mit vársz most? Te elvárod, hogy a fiúknak ne az 1.-es típusú lányok tetszenek (ez leszűrődött a kérdés hangneméből) de teneked az 1.-es típus fiú megfelelője tetszik...

-zárásképpen pár tanács: Legyél nyitott, Menj oda fiúkhoz barátkozni, aztán nyugodtan öleld meg, ez nagyon szimpatikus képet fest, járj el edzeni egy héten 2-3x a kondiba, nem szégyen itt azoktól a lányoktól akik már Szerinted jól néznek ki, tanácsot kérni, mond meg nekik, hogy most először vagy edzeni, és szeretnél valahogy úgy kinézni mint ő viszont nem tudod mit eddz, biztosan segíteni fognak.

2016. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14/L vagyok, és én is ölelgetek fiúkat, beszélek velük, viccből még néha rövidebb felsőt is felveszek, de a legtöbben csak haverok. Nem vagyok vezéregyéniség, csak néha jön ki belőlem, feltünősködő meg pláne nem. Én 156-7 centivel 47-48 kiló vagyok, ami ugye nem sok, bár pocim van, de engem nem zavar. Én is dőltem már rá fiúra úgy, hogy csak barát.

Az előttem szólónak igaza van, te is könnyebben beszélgetsz egy nyitott személlyel, mint egy zárkózottabbal. Azt nem várhatod el a fiútól, hogy lerázzon mindenkit miattad, úgy, hogy te még csak nem is jelzel neki. Menj oda hozzá, beszélgessetek, ha ez nem megy, írj rá valahol.

2016. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Botu válasza:
Ha tetszik egy fiu adj neki egyértelmjeleket. Ha semmit nem teszel akkor hiába tetszel neki nem fog közeledni mert azt hiszi, hogy nem tetszik ő neked. Az 1 tipusu lányokra fog tapadni mert nem tudja, hogy csak játszanak vele.
2016. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem agy te komplett, már bocsánat, hogy 12-14 éves gyerekektől kérdezel ilyesmit!!!
2016. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!