Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ronda is vagyok, és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda is vagyok, és egy kicsit kövér is, akkor ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kövér vagyok(+10 kg) és ronda,akkor a fiúknál abszolút semmi esélyem?

A kövérség az mindenki által elismert,a rondaságom már megosztóbb,valaki azt mondja,hogy különleges vagyok,de szép jelzőt még soha nem rakott rám senki. Sem külső megjelenésre,sem személyiségre nem vagyok egy szokásos "darab",szerintem rám tipikus illik az egyedi jelző,de mégsem érzem ettől jobban magam,hisz tudom,hogy ronda vagyok.

16/L


2016. ápr. 16. 18:48
 1/9 anonim válasza:
van eselyed. mindenkinek van. regisztrálj a tinder.com és viszony.hu-ra és nezd meg hányan ugranak és kiderül h mennyi eselyed van ha annyira ronda vagy..
2016. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tipikus lány... nem hinném hogy ronda vagy, ráadásul mindenkinek más tetszik. Meg kell keresned az embert akinek te tetszel. :)
2016. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szűz vagy még?
2016. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
képet mutatsz?
2016. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogyj le, és akkor csak ronda leszel, de kővér már nem.
2016. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző három válaszadó tuti fiú volt...
2016. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem szabad ennyire negítívnak lenned! Még csak 16 éves vagy, előtted áll az élet./ A fiatalok többsége azt hihetik, hogy nem kívánatosak a másik fél számára ha még 16 évesen nem igazán volt kapcsolatuk/ Visszatérve.. Ha elhiszed magadról, hogy kövér vagy, és ronda, és ezt az érzést kisugárzod a külvilág felé, akkor másokkal el is hiteted, hogy az vagy.Hidd el, a kisugárzás is talán éppoly fontos, mint, a kinézeted. Szerintem nagyon is szép lehetsz!:)hinned kell magadban, és ha elfogadod magad, máok is el fognak fogadni :) És az meg sztem egy plusz dolog, ha nem vagy egy "szokásos darab". Ez azt jelenti, hogy nem vagy tömegember:)
2016. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Lány vagyok.
2016. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ezt gondoltam magamról...legyél ápolt, jól öltözött, az sokat segít. Aztán az egészséged miatt sem ártana ledobni minimun 5 kg-ot. A sportolás önbizalmat is ad.
2016. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!