Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ayumuuu kérdése:

Szerintetek bejövök neki? 14/L

Figyelt kérdés

16, de 17 éves lesz idén. Egy jó barátom. Alapvetően rohadt kedves és jófej! Gyakran biztat, de beszélgetésünk nagy része így is hülyéskedésből áll, ugyanis mindketten imádunk viccelődni, de néha tudunk komolyan is beszélgetni. Általában meghallgatja a problémámat és próbál segíteni nekem. Egyszer fb-n feltettem neki a kérdést (mivel csak ott mertem)hogy bejön-e neki valaki? kb 4 perc múlva írja a tartalmas választ, hogy ''Sok csaj bejön :P ''

Előfordul, hogy kapok tőle egy bókot. Tegnap próbáltam utalgatni arra, hogy bejön nekem. De nem vette a lapot egyáltalán... sőt félre is értette, meg ettől az üzenetétől, hogy sok csaj tetszik neki ,elbizonytalanodtam... lehet, ha be is jövök neki, csak féltékenyíteni próbál?

Fogalmam sincs! Teljesen tanácstalan vagyok! Szerintetek bejövök neki egy kicsit?? :/


2016. ápr. 16. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet vagy tudja hogy neked bejön a srác csak fél lépni és elbaromkodja vagy így akar utalni hogy csak barátként lát. Erre ne utalj ha megakarod tudni akkor kérdezz rá pl " mi a véleményed a külsömről?" Akkor remélhetőleg normális választ fog adni ;) 18/l
2016. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!