Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy lány mikor csokolhatom meg?

Figyelt kérdés
Már találkoztunk többször,volt mikor ketten voltunk volt mikor többen de legutobb én kisértem haza es nemtudtam eldönteni hogy meg-e csókoljam vagy ne..még nem randizunk még csak szóba se jött csak találkozgatunk.Van erre valami jel hogy mikor kell?
2016. ápr. 17. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kedves veled akkor bejössz neki, csókold meg.
2016. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De félek hogy nem úgy gondol rám és elrontanám a barátságunkat..
2016. ápr. 17. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Tedd meg

Ha azt mondja nem így érez akkor kérd meg hogy maradhatok barátok mert nagyon szeretsz vele lenni...


Ha akarsz írhatsz privit

2016. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
#1-es attol mert valaki kedves valakivel, nem biztos hogy bejon neki...
2016. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 08:44

Nyilván nem a hétköznapi kedveskedésre gondoltam, hanem a találkozásokon belül. Ha a randin kedves a csaj és nem kellemetlenül viselkedik, akkor nagy valószínűséggel nyugodtan lekaphatja.

Vagy te mi alapján kapod le az embereket a randin? Megkérdezed, hogy szabad? Gondolatot olvasol? Mit kell ezt így túlgondolni, csak egy csók.. Max maradtok barátok ahogy a 2. írta, vagy elhúzza a fejét és megbeszélitek, ennyi...

2016. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!