Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két lány! Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány! Nem tudok választani! *0* adtok tanacsot?

Figyelt kérdés

A sulibol az egyik csaj rám írt ma! Őt mindig azzal zaklassák hogy bejövök e neki, mivan velem stb. (Pedig nem is beszéltünk meg semmi ilyen) és ez fordítva is így van!

Nagyon össze akarnak hozni minket!

Mindeggy! Beszeltem vele messengeren es odaáig fajult a beszéltetés hogy...

van egy csaj akinek tetszek és hogy, megkérdezte hogy nekem ő tetszik? és megmondtam neki az igazat. megsértődött mert azt mondtam neki hogy bejön nekem! most beszelgetek majd a másik csajjal. ha ugy alakul össze jövök vele. ha nem akkor nemtpm!

(biztps van hiba a helyesírásomba, és fogalmazni is szarul tudok..)



2016. ápr. 16. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

*zaklatják


Szerintem beszélj többet azzal a lánnyal. Ha látod rajta hogy besértődött emiatt akkor bejössz neki! :)

2016. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!