Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvan az esélye annak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan az esélye annak hogy újra bepróbálkozik?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk (megbeszéltük) az exbarátommal és nemsokára lesz egy tábor, ahol egy csapatban leszünk és össze leszünk zárva. Hallottam róla, hogy mióta szakítottunk össze van omolva. Lehet, hogy megint megpróbál velem összejönni? (Én nem tudom mit szeretnék pillanatnyilag) 7 hónapig voltunk együtt amúgy . 15L

2016. ápr. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te össze akarsz vele jönni? Miért szakítottstok? Honnan tudod mindezt?
2016. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom:/ veszekedtünk rengeteget es mondta h o a folytatasban nem tud semmit igerni en meg akk mondtam neki h akk ink hagyjuk. Vannak kozos ismeroseink es ok mondtak
2016. ápr. 16. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell majd megbeszélnetek.

Bár ha mar annyira nem utálod ráirhatsz hogy várja e mar a tábort meg rég hallottál felöle, stb

2016. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!