Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetett az, hogy ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetett az, hogy ezzel a lánnyal ez történt, visszakaphatom még valaha?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba, vidéki kis iskolába jártunk, gyönyörű lány és talán a világ legkedvesebb, legerkölcsösebb embere. Aztán most, középiskolában a városi "menő társaság" szemet vetett rá, és elhívogatták bulizni. Mostanság minden hétvégén bulizni megy aztán meg sír, hogy az egyik srác amikor részeg mindig megdugja. A múltkor volt az, hogy kissebb sírógörcsöt kapott mikor mesélte, hogy mik történtek. Visszakaphatom ezt a lányt? Úgy mint amilyen régen volt? Nagyon bánatos vagyok miatta, ezt valahova le kellett írnom.
2016. ápr. 3. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem ha nem akarná hogy megdugják akkor nem menne bulizni, nem hagyná. Ha meg megerőszakolták (amit kétlek, mert akkor szintén nem menne vissza) akkor meg rendőrségen jelenteni kell. Ha olyan erkölcsös lenne nem inna annyit hogy meg tudja dugni akárki. Sajnálatos hogy úgymond elqurvult, de mivel bánja lehet visszaút, de ahhoz először is nem kéne ezekbe a bulikba mennie. Komolyan nem értem, hogy ha sír az ott történtek miatt miért megy vissza!
2016. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók."


Azon kevés közmondások egyike, amelyek nagy igazságtartalommal rendelkeznek.


Nem valószínű, hogy megint olyan lesz, mint régen, de nem is lehetetlen.

2016. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen biztos a srác hibája hogy lefekszik vele, ez ilyen egyoldalú dolog...


figyelj, ha tényleg annyira szereted és segítenél is neki, legyél mindig mellette és mond meg neki mit gondolsz. mond meg neki hogy rossz irányba változott, vagy vallj neki szerelmet vagy akármi, ha visszautasít legalább túllehetsz rajta és nem fog zavarni és kattogni rajta az agyad 10 évig

lépj és kész

2016. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is kérdeztem tőle, azt mondta, hogy ő nem menne vissza, de az ó szavaival élve egy idő után "bulifüggő" lett.
2016. ápr. 3. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor menj el vele és szerezettek/szervezzetek egy normális új tárasaságot
2016. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok mindig mellette lenni, engem a világért nem hívnának bulizni, én csupán két emberrel vagyok jóba, velük is már lassan 10 éve, az egyik ez a lány, nem véletlen, hogy nekem mond el mindent. Nincs értelme megkérdezném, mert ő gyönyörű ember én meg egy csúnya, technológia mániás fiú vagyok, csak egyszerűen szeretem és kész, kötelességemnek érzem kiállni mellette, ha bánatos megvigasztalni
2016. ápr. 3. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján barátzónában vagy, őszinte részvétem! :(
2016. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De milyen társaságot? Eszméletlenül béna vagyok emberi kapcsolatok terén. Nem tudom, hogy hol lehet ilyet találni, illetve van egy vallásos társaság de ő nem vallásos és nem is nyitott a vallás felé
2016. ápr. 3. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha erkolcsos lenne nem is nagyon menne buliba. Vagy csak nem inna le magat. En pl meg eletemben nem voltam buliban, pedig hivtak, de pontosan tudom hogy a sarga foldig leisszak magukat es ellenzem.

Egy szo mint szaz, ezt a lanyt szerintem mar elvesztetted. Persze ez nem jelenti azt hogy ne probalkozhatnal, hiszen ki tudja. Eloszor is szerintem ha ferfi vagy, mondd ki nyiltan es oszinten a velemenyed, hogy nem helyesled. Ha olyan regota baratok vagytok akkor adnia kell a velemenyedre.

2016. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!