Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatban lenni. Eddig két barátom volt az egyik kapcsolatom egy, a másik több, mint fél évig tartott. Egyiknek megcsalás lett a vége - részéről, a másiknak pedig, hogy a volt barátom pár hónapon keresztül zaklatott.

Azt hittem, hogy magányra van szükségem, viszont most már tudom, hogy ez nem nekem való.

Viszont nem tudom, hogy nekem vannak-e túl nagy elvárásaim a srácokkal szemben. Egy empatikus, figyelmes, irányító srácnak örülnék. Aki esetleg elkísér, vagy legalább elenged metal koncertekre, fesztiválokra. Ezzel voltak gondok az előző kapcsolatomban. Illetve, hogy igényes és állatbarát legyen. Lehetőleg legyen minimum 1-2 barátja, ne akarjon folyton velem lenni és legyen inteligens. Nincs több kérésem.

Valójában sok srác jött már odahozzám, hogy szeretne ismerkedni, akár utcán, buszon, koncerten, vagy interneten. Csak a felsorolt pár - szerintem nem túlnagy - 'elvárásból', valami mindig hiányzott.

Előre is köszi a válaszokat!:)



2016. ápr. 18. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pl. ki nem állhatom a metált, de ha a barátnőm szeretne menni koncertekre és engem nem akar magával vinni, elengedném. Olyan igaz barátom nincs, pár haver, akikkel suliban meg neten elvagyok, de amúgy elvagyok magamban is, megtanultam elfoglalni magam. Pedig szeretnék eljárni ide-oda, de alkoholt nem szeretem, meg a bulizást se, inkább ilyen kalandpark, játékterem vagy aquapark az én területem. Figyelmes vagyok, legalább is igyekszem, viszont utálom, ha egy lány/nő nem mondja ki, amit szeretne/akar, csak utalgat, aztán nem tetszik neki, ha nem úgy történik.

18F

2016. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elfogadom, ha nem szereti ezt a műfajt, de akkor ne legyen belőle balhé, ha barátokkal, haverokkal elmegyek.

Szerintem megmondom, ha kell, vagy, ha nem, utána elfogadom, hogy én nem voltam teljesen őszinte, és nem várom el, hogy magától találja ki a srác.: )

2016. ápr. 18. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
azert ez nem kevés elvaras nem nagy dolgok de sok orulhetsz ha valakiben a fele megvan... pl bennem mindegyik megvan de sose jönnek össze olyan csajjal aki a metált szereti es meg koncertre is jár...
2016. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az túl nagy elvárás, hogy olyan zenei ízlése legyen mint neked.

Ez nem is kell egy jó kapcsolathoz. Mi másféle zenét szeretünk a párommal. Persze van, amit mindketten szeretünk. De ha koncertre akarok menni, akkor elmegyek a barátnőimmel. Nem várom el tőle, hogy jöjjön.

2016. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

őő hát az elég álatbarát hogy meló közbe az épületböl kivistem a kis csigát:'D?

akkor metál koncertre csak velem mehetnél ><

ja izéé mindig a nyakadon ülnék

2016. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy szeresse ezt a műfajt, csak engedjen el. : )
2016. ápr. 18. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel hova megy,mit csinál ha lenne barátnőm csak hülyeséget ne csináljon ami nekem fájna,ha meg szereti a metált az jó még szép hogy elengedném ha neki se gond hogy túl sok mennyiségű metált hallgatok ha tehetném 0-24-ben :D
2016. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. ápr. 18. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Én magamra ismertem :)

De mi az, hogy engedjen el?? A barátnője vagy, nem a lánya. Nem kell az ő engedélye. De tudom,hogy értetted. Metál koncert, fesztivál. Jártam már metal koncerten, a rockerek olyanok, mint egy nagy család, nem zavarna. Viszont a fesztivál...én inkább úgy mondanám,hogy féltenélek. Ott minden féle emberek vannak különböző szándékkal....személy szerint szeretem a fesztiválokat, mennék veled :D

2016. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A leírásodban nagyon magamra ismertem, bár nem biztos rólam van szó. Kedves kérdező. De azt vedd figyelembe, hogy hiába vagytok pár hónapja együtt, még nem ismerted ki a személyt kellőképpen, illetve valószínűleg azért keresi a társaságod mert szeret, és nem tudtok eleget együtt lenni. És nem tudom mit értesz zaklatás alatt.
2016. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!