Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexygirl3 kérdése:

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es az van hogy barmelyik lanyal beszelek meglepodnek hogy nincs soot meg nem is volt pasim mert hogy milyen szep vagyok milyen jo alakom van es hogy milyen hihetetlen..meg nem is csokoloztam..de ezt nem is szegyellem csak ugy erzem hogy valami nem okes velemxd mindenki azt meseli hogy 6odikba kikkel jott ossze. anyaaam nem ertem. eskuszom vegig megyek az uton es a szemben jovo fiuk megbamulnak de ezzel nem tudok mit kezdeni..na mindegy szerintetek? Mert kicsit mar vagyakozom mar hogy valakivel kezen fogva menjek meg hogy valaki oleljen engem is ertitek?Meg a legcsunyabb lanynak is van vkije
2016. ápr. 18. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
találsz egy fiut aki megtetszik , beszélgettek, összejösztök és bumm... van barátod
2016. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1, Felnőtt kategóriába ne írj.

2, "sexygirl3" ne várj ezzel a nick-el mást csak privátot szex ajánlattal.

3, Tanulj meg helyesen írni.

2016. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,nekem sincs 😒
2016. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem a legszebb lánynak lesz előbb pasija, hanem a bevállalósabbnak.
2016. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan butácskának tűnsz (nem sértésből, csak olyan kis naívan ostobának, mint pl Szerénke)


Biztos, hogy FELNŐTT párkapcsolatokba kellene írnod? :P


Elnézést a nyíltságomért.

2016. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva... :(

Mmint nem az, hogy nincs barátod, hanem az, amiket írsz... 15 évesen ez már gáz? Meg 6. osztály??? De hát oda 12 évesek járnak, te jó ég! Mit jelenthet ennyi idős gyerekeknek a párkapcsolat...?

Amúgy meg teljesen jó, hogy nincs barátod, viszont az is természetes, hogy vágyakozol utána. Jajj, "az én időmben" ez olyan szép időszak volt...

Igazából a kulcsszó nálad a "valaki". "valakivel kezen fogva menjek meg hogy valaki oleljen engem is..."

Amíg ez a "valaki" nem alakul át konkrét személlyé, addig nem érdemes bármibe belekezdeni. Gondolj csak bele fordítva: mondjunk van egy barátod, és x idő után kiderül, hogy "ja, hát én azért vagyok veled, mert akartam VALAKIT, aki kézen fog, megölel... stb.". Ugye, nem lenne túl jó... mennyivel jobb, őszintébb igazabb az, hogy "azért vagyok veled, mert VELED akarok lenni, TÉGED szeretlek." Hidd el, a körülötted lévők 90%-ának ugyanolyan látszatkapcsolata van, amit az előbb említettem. Együtt vannak, mert kell VALAKI.

Szerintem mindenképpen érdemes őszinte, igazi kapcsolatra várni, mint beleugrani egy ilyen "kirakatkapcsolatba", mert már a többieknek is van. :S

Az, hogy megbámulnak még bő 20 évig így lesz (pár év után már irritálni fog... xD), de ezzel nem is kell semmit kezdened, nem tudsz vele mit csinálni. Természetesen ha tetszik az illető, mosolyogj, szemezzetek... stb., de ez ösztönösen jönni fog, ha majd olyan "bámul meg", aki tetszik neked. ;)

2016. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi ez természetes. Majd ha eljön az időd, akkor lesz pasid. Ne akarj túl korán felnőni, mert kiégeted magad, és 20 évesen már semminek se fogsz örülni.
2016. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Elég gáz,ha ezt gáznak tartod.

Oké,hogy szép vagy meg jó az alakod,nem ennyiből áll egy kapcsolat,látszik,hogy még nem vagy erre érett.Majd ha felnősz és megtanultál kicsit helyesebben írni,akkor kezdj el ismerkedni.

Ne azon rágódj,hogy mit mondanak mások,elég baj,ha azt hiszik,hogy ha vékony vagy már kellene,hogy legyen barátod.

Tanulj először is.Most az a dolgod.

Ne akarj idő előtt felnőni,pasizásra rengeteg időd lesz még.


"Meg a legcsunyabb lanynak is van vkije"---> Ilyet nem illik mondani.Azért ne így vélekedj,talán éppen a csúnya belsőd miatt nincs senkid,ilyen felfogással én sem ismerkednék veled,ha fiú volnék,az biztos.

2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15 évesen még bőven nem késő, sok fiú ettől a kortól felfelé keres magának barátnőt :)
2016. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké az hogy a "legcsúnyább lanynak is van" az gonosz volt bocsánat ..nem tartam gáznak hogy ennyi idosen nincs senkim erről szó nem volt:)Világosan leírtam hogy ezt nem szegyellem.Én örülök ennek csak furcsa is kozben:D Helyesen írni tudok de nem volt kedvem drága beszólologatók:)
2016. ápr. 18. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!