Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok egy érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy érdekes pasi, nincs egy barátom sem, nem vagyok pörgős, akkor hogyan tudnék lányokat, , megfogni"?

Figyelt kérdés
2-3 nap után kiderül, hogy nem járok el társaságba, nincs egy barátom sem, magamnak való vagyok, bár szeretek kirándulni menni stb, de vagy egyedül vagy barátnővel. Bizonygatta nekem az összes lány, akit leszólítottam, hogy neki nem kell nagyvilági pasi, nem kell a rossz fiú. Mégis pár nap után ha nem mentem haverokhoz, bulizni és részegedni, nem mentem összejövetelekre, akkor már kezdtek megutálni ezek a lányok. Persze kettesben bárhová elmegyek a párommal, mert nagyon szeretek kirándulni, túrázni. De ez nem elég. Hiába mondják a lányok, hogy csak nekem legyen jó ez a pasi, nem, akkor is pár nap vagy hét után, ha nem vagy érdekes ember, akkor menekülnek tőled. Mit lehet tenni. 2 diplomás 27 éves fiatalember vagyok.
2013. dec. 27. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Először barátokat kéne találni.
2013. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ha senki sem akar velem barátkozni?
2013. dec. 27. 11:45
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs barátod az azért ijesztő, mert lehet a lánynak más programja mint veled lenni.

Ha a páromnak csak én vagyok minden kapcsolata a külvilággal, nincs más akivel megélje ezt, akkor nagyobb a nő felelőssége. Ha pl. el akarok menni a a barátnőimmel akkor normál esetben a férfit elmegy a haverokkal ha neki sincs épp más programja. De így egyedül marad, és ezek a férfiak könnyebben is neheztelnek a lányra, mert mer élni. (lehet az elején nem).


Az egy dolog, hogy valaki nem társasági ember, de az egy teljesen más dolog, hogy valaki teljesen egyedül van. Az igaz, hogy nagyon nehéz manapság igaz barátokat szerezni, de akinek egyáltalán semmije sincs az már elgondolkodtató.

2013. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül csak barátokkal lehet menni piálni, ott vannak a haverok, munkatársak stb. egyetem alatt csak voltak haverok stb nem?
2013. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Költőnő? ***** válasza:
egyrészt egyet értek az előttem szólóval és pluszban még azt is hozzátenném, h engem - ne haragudj, nem bántani akarlak - még untatnál is:(
2013. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
De miért rossz az aki társaságba jár és bulizik?
2013. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön arra gondolni, hogy akkor ez a pasi csak a párjának él, csak az ő nyakán ül. Mert nem mindig így van. Én nyugodtan elengedem barátnőkkel ide-oda, nem vagyok féltékeny típus, nem telepszek a nyakára. Dehogyis. Én addig elmegyek horgászni, kondizni, focimeccsre stb.
2013. dec. 27. 11:51
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te leírsz amellett nem csak a nagyvilági pasi, és a rosszfiú jellem marad, ne légy már ilyen buta gondolkodású! Nagy különbségek vannak az élhetetlen antiszoc és a nagyvilági férfi között! Nem azért utáltak meg, mert nem mentél részegedni, istenem!

Nem akarjuk, hogy folyton rajtunk lógj, hogy mi legyünk a mindened, hogy rajtunk kívül ne legyenek emberi kapcsolataid!

Munkahelyen nem tudtál kialakítani kapcsolatokat? Iskolákból, hobbiból nem maradt semmi? Na ne csoldálkozz, ha furán néznek rád. Ha nem tudsz kialakítani kapcsolatokat...

2013. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A világ végén élek egyedül, nincs se haver senki más. A munkatársaim 90%-a nő és 40 felettiek. Itt a környéken senki sem maradt a barátok közül, mert nincs munka, mindenki lelépett. Nekem szerencsém volt, egy megfelelő állást kaptam, megfelelő fizetéssel. Most akkor én is költözzek el a bizonytalanba valami nagyvárosba, hogy hátha lesz munkám meg barátaim? Nem biztos, hogy bejön a dolog. Legtöbbször nem.
2013. dec. 27. 11:54
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg rohadtul ne sajnáld azokat a lányokat, akik emiatt kezdenek el menekülni előled. Akkor menjenek! Nem hozzád valóak, nem képesek megérteni téged és a te hobbijaidat, jellemedet, tehát nem passzoltok. Kész ennyi.


Olyat kell keresni, aki megért és úgy szeret, ahogy vagy és nem akar megváltoztatni, illetve csak olyan mértékben ami az egymáshoz csiszolódáshoz szükséges és számodra is elfogadható.


Szerintem nem kell neked különösebb taktika. Illetve ha mégis úgy érzed, hogy változnod kell, akkor olyan irányban változz és olyan dolgokat tegyél, amiket egyébként sem fogsz kényszerként érezni és könnyen beépítheted a jövődbe.

2013. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!