Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most kerültem Pestre egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kerültem Pestre egyetemre,18 L vagyok. Nincs barátom, eddig nem is volt soha. Átlagos kinézetű vagyok. Hogyan tudnék bepasizni?

Figyelt kérdés

Hol keressem a normális, egyetemista fiúkat?

Tippek, praktikák?

Köszi előre is ;)



2015. szept. 11. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha még annyi eszed sincs hogy az egyetemen keresd az egyetemista fiúkat akkor inkább az általános iskolában a helyed


És ha ilyen sznob vagy hogy neked csak egyetemista fiú felel meg akkor jobb ha lehúzod magad a wécén

2015. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A karra, ahova járok, csak lányok tanulnak.

És kérlek, intelligens stílusban válaszolj! Köszönöm

2015. szept. 11. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az észt nem osztják az egyetemen :D

az nem függ a végzettségtől,de hát ha neki csak ennyi kell akkor talán az egyetemen kellene kezdened,ne egy kocsmába menj be,bár ott is találnál sokat:D

2015. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Romkocsma, egyetemi bulik /ahol fiúk is vannak/ akár más egyetem rendezvényei is játszhatnak, szabadon választott kurzusok előtt/után, diákkajáldákban, újságárusnál várakozás közben, bevásárláskor. Legyen egy kis sütnivalód. :)
2015. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Félénk vagy?
2015. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj be egy másik egyetemre, ülj be egy random órára(a legtöbb egyetemi előadásra bárki szabadon bemehet), és nézz körül, hogy van e aki szimpatikus, és mondjuk épp egyedül van, ülj be mellé, és kezdj el vele beszélgetni, mintha te is oda járnál, aztán lehet összejön valami,a végén meg elárulhatod neki, h te nem is ott tanulsz, csak poénból benéztél. Vesztenivalód nincs, hisz úgysem a te egyetemed, jó eséllyel nem ismer majd senki.
2015. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég félénk, csöndes vagyok
2015. szept. 11. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a hozzá állás a legtöbb férfit elvadítja. Meg mit jelent az hogy " bepasizni"? Meg akarod dugatni magad? Arról hallottál-e már hogy beszélgetni is lehet.? A többi majd jön magától.
2015. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!