Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK, hogyha egy fiú megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, hogyha egy fiú megtetszik, nektek, akor szoktatok róla fantázniálni? és hogyha igen akor miről, és ti miről szoktatok?

Figyelt kérdés

Eletkort is írjatok léci


Előre is köszönöm a válaszokat!17/f



2016. ápr. 19. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg 17 vagy? Mert az írásodon nem látszik, bocsi...

Amúgy én szoktam fantáziálni, például, hogy milyen lenne az első randink, hova mennénk sétálni, milyen lenne, ha megcsókolna, stb:)

16/L

2016. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem mindenki szokott. Valaki csak depibe esik, hogy nem lehet az ove a fiu. Abszolut pesszimista hajlam.

Valaki szokott, en is sokszor. Milyen lenne, ha mellettem lenne, ha megolelne, ha becezne, ha kedves, edes dolgokat mondana, meg hasonlok.

Valaki meg csak varja, hogy irjon mar ra, keresse, koszonjon neki.

16

2016. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En allandoan😂 Minden fajta dologrol. A talalkozasunkat elkepzelem, bar legtobbszor "perverz" dolgokon szoktam fantazialni vele kapcsolatban. 15/l
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nekem nagyon tetszett valaki, gyakorlatilag rögtön láttam magam vele, amint épp elég durván egymásnak esünk. És részletesen mindent, egyszerűen vitt a képzeletem. Mondjuk elég ritkán is fordult elő, hogy ennyire vonzott valaki, de alább szerintem nem érdemes adni.


A barátom eddig ennek a csúcsa, amikor őt először megláttam, nagyon vissza kellett fognom magam. (Utólag mesélte, hogy neki is, főleg mikor 10 perccel később átvettem előtte a nadrágomat. Lovasok között ez mondjuk nem nagy szám, gyakran kell egymás előtt öltöznünk.)


27 / L

2016. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!