Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha fiú/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha fiú/férfi létemre jóformán minden 3. lány megtetszik nekem aki szembe jön velem?

Figyelt kérdés
Pl. a baráti körömben is van 2-3 lány akik között egyszerűen nem tudok dönteni... Erre van valami megoldás? Vagy ez a fiúk velejárója?
2016. márc. 2. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nagyon sok lány megtetszik, viszont kb. évente változik is az ízlésem és akkor új lányok tetszenek meg és néha nem értem, hogy 1-1 lányban mi is tetszett nekem. Szóval van, hogy utólag kitudok ábrándulni a saját ízlésem miatt is. Viszont ez nem jelenti azt, hogy ki is kezdek ezekkel a lányokkal. Attól még, hogy egy lány szép, nem jelenti azt, hogy automatikusan érdekel is engem. Nekem ehhez kell valami belső érték is :D Olyan lány viszont kevés van, aki tetszik nekem és meg is fog benne valami más a külsején kívül. 19/F
2016. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis lehet hogy bombazokkal teli varosba laksz

A 3 csaj kozul 1 mar lehet ki is esett a maradek 2 kozul meg amelyikkel jobban kijosz

2016. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!