Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy ilyen kaliberű lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ilyen kaliberű lány szóba jöhet esetleg?

Figyelt kérdés

172 cm

55 kg

13éves

Kék szem

Szőke hosszú(kb csípőig erő) egyenes haj

Kocsit talán duci(?)

Nem pasit keresek,félre értés ne essék, csak annyit szeretnék tudni,h egyáltalán lehet e esélyem fiúknál. Köszönöm előre is a válaszokat!😊


[link]


[link]


2016. ápr. 19. 22:57
1 2 3
 1/22 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem gyönyörű vagy. És egyáltalán nem vagy duci, én inkább vékonynak mondanálak.
2016. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
szép csinos lány vagy :) igen szóba jöhet
2016. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hozzám nagyon fiatal vagy, így erre válaszolni nem is tudok. Csak annyit mondanék, belső tulajdonságok nélkül hiába akarsz normális véleményt.
2016. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ilyen alakkal szerintem minden esélyed megvan bármelyik fiúnál.
2016. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy, de 13 évesen ne töltögess fel magadról képeket internetre. Mellesleg nem vagy "duci". Minden jóindulattal mondom.
2016. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem vagy duci pár kilót föl is szedhetsz nyugodtan de nekem nem tetszik az arcod amirol ugyan nem tehetsz de ez a véleményem
2016. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 csollimoli válasza:
Fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen névtelen oldalon ossz meg az arcodról képet. Teli van az oldal-és az internet is-pedofilokkal, szóval szedd le gyorsan ha nem akarsz undorító üzeneteket kapni, 30-40 éves ocsmány szőrös, dagadék, ragyás fejű zsíros "férfiaktól". Veszélyes az internet az arcképet mindenképp szedd le, jóindulatból mondom komolyan, pláne azért, mert csinos lány vagy, pont amilyenre a gusztustalan perverz negyvenesek vágynak.
2016. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

nee de szép :3

(A leírásod alapján valami sokkal rosszabbra számítottam.)

(kicsit talán duci? ugye viccelsz...)

2016. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Firedoom ***** válasza:
Mar most is szep vagy, de par ev múlva nagyon jo no leszel ;)
2016. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1) nem fosol hogy felismer valaki? -.-

2) szép lány LESZEL, de most kicsi vagy

2016. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!