Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Lányok! Járnátok egy ilyen kaliberű sráccal?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok (mindösszesen 182 cm), barna hajam és szemem van, vékony vagyok és a tömegem 62 kg. Sose volt bnőm, nagyon barátaim se. A suliban mindig kipiszkáltak, a lányok észre sem vesznek. Akiknél próbálkoztam mind a 2 lány visszautasított. :(


18/F



2013. máj. 30. 11:05
1 2 3 4
 1/32 Alaque ***** válasza:
91%
A fizikai paramétereid hasonlóak az enyémekhez, nekem mégis mindig volt barátnőm. Nem hinném, hogy született nőcsábász lennék, nem is vagyok kifejezetten szépséges arcú. Ezek szerint akkor mégsem a külső az elsődleges.
2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 compactegon ***** válasza:
86%
a kinézet csak 50%-ban fontos szerintem (amúgy a 182 cm mióta alacsony?). ami igazán fontos, az a kisugárzás, illetve férfiaknál a határozott fellépés. sok mindent lehet kompenzálni ezzel.
2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%

"barna hajam és szemem van"


Sötétbarna, mi? Akkor van számodra egy rossz hírem. Mi nagyon esélytelenek vagyunk egy ilyen világban ahol a szépségidálnak a szőkék meg a kékszeműek vannak kikiáltva (b*zd meg Hitler, máig szívunk miattad) minket meg beskatulyáznak cigánynak. Holott a magyarok eredetileg barna szeműek és hajúak voltak + magasak csak aztán betelepítették a németeket még a középkor végén aztán így lett itt nagyon sok szűűűke meg halványszemű és ezért vagyunk mi hátrányban.

2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez nem szórakoztatás! De látom Neked sincs jobb dolgod mint mások kérdésébe beleböfögni! Mégis hogy képzeled ezt? :O :@
2013. máj. 30. 11:08
 5/32 A kérdező kommentje:
1.-nek szólt...
2013. máj. 30. 11:10
 6/32 A kérdező kommentje:
Már törölték.
2013. máj. 30. 11:13
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Én például 180 fölötti pasival nem is ismerkedek. (Amúgy alacsony az 160, nem 180). A szőke hajú pasiktól pedig a víz kiver, magam se értem, nem tűnnek tüzesnek. Szóval no para, amúgy a sötét haj-szem legalább annyi nőnek (ha nem többnek) a gyengéje, mint a szőkefehérherceg
2013. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Zs.Bia ***** válasza:
60%
Ahogy előttem is mondták a külső csak 50% a maradék 50% meg a kisugárzás. De amúgy én ki nem állhatom a szőke haj, kék szem párosítást. Inkább barna haj, barna szem. Mindenki különbözik...
2013. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

Dugnálak :)

L

2013. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Szóval 2 lánynál próbálkoztál össz-vissz aztán inkább jöttél is ide hogy kiéld a világfájdalmadat? Értem. Tudod próbálkozni kell, ismerkedni, de legelőször is golyókat növeszteni. Tök mindegy hogy a hajad meg a szemed barna, szőke, fekete vagy éppen hupilila. Ettől nem függ semmi. Önbizalom, határozottság, jó duma, udvariasság, igényesség, ápoltság kell. A csajozás nem rakétatudomány (és nem is létszükséglet vagy életcél). Ha az sugárzik belőled hogy a saját életed éled és nem sodródsz az árral az vonzóbbá tesz.

Mellesleg a 182 cm meg épp hogy magasnak számít, én 170 vagyok még se volt még problémám emiatt...

2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!