Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj, ha egy lány nagyon izmos? Csak mert nekem nagyon fontos, hogy edzett legyek, ezért sokat is teszek. Viszont a barátnőim szerint már túledzem magam... Tegnap az öltözőben, amikor meglátták a hasam egyből elkezdték, hogy olyan vagyok, mint egy fiú, és félni fognak tőlem... (Mármint a srácok) Titeket zavarna,ha izmosabb lenne a barátnőtök nálatok? A vékonyságomra is gyakran kapok megjegyzést, etiópnak szoktak nevezni, pedig rengeteget eszem, egyáltalán nem vagyok anorexiás :( 15/l amúgy 186 centi vagyok 65 kiló, szerintetek ez túl sovány? :(

2016. ápr. 21. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy gond! Egy sportos test (nekem) jobb mint egy duci lány. Az oedig, hogy van rajtad izom, és nem egy csont kollekció vagy, nálam nyert ügyed lenne:)
2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsit talan sovany vagy de a magsassgod tok szuper meg az izmossag sem baj. 16/F
2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, zavarna, de annyira nem számítana, és nekem mondod hogy téged hívnak anorexiásnak? én 10 kilóval vagyok kevesebb
2016. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna ha a lány izmos, csak ne vigye túlzásba (szóval ne úgy nézzen ki mint a testépítők :D)

Elég magas vagy de szerintem nem vagy túl sovány, pont jó :)

2016. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak irigykednek. És azt is fognak, ugyanis ilyen testtel csak jobb pasijaid lesznek mint nekik.
2016. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be ha eggy lány izmos, meg azse ha pálca, de az se ha 100kilo xd
2016. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, de nem is előny.

Az viszont már nem tetszene, hogyha egy ilyen lány engem is rá akarna venni, hogy menjek vele edzeni.

2016. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam egy bizonyos szintig elmegy utána taszít.

Pl az eres nő sem szép látvány.

2016. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább lenne izmos barátnőm mint dagi
2016. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan se fiú nem vagyok, se 15 éves, de azért válaszolok. Egy kapcsolatban az a fontos, hogy harmonizáljanak egymással a felek. Pl. egy vegetáriánus nő egy hentessel, nehezen fog harmonizálni. Ha Neked ez fontos, majd olyan társat válassz, aki a szabadidejében nem kizárólag a számítógép előtt ül.

A testedre pedig elsősorban Te tudsz vigyázni. Nem számít mások mit mondanak, ha Te egészséges vagy, helyén vannak a kapcsolataid, kipipáltad a kötelességeidet, akkor nyugodtan edz tovább. Csak ne engedd, hogy egy hobbi átvegye az irányítást az életed felett, vagy a testedről alkotott kép legyen a legfontosabb. Lehet fontos, a testépítőknek pl. biztosan nagyon fontos, de nem veheti el a helyet, az egészségtől, a kötelességektől és az emberi kapcsolatoktól.

2016. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!