Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj, ha egy lány nagyon izmos? Csak mert nekem nagyon fontos, hogy edzett legyek, ezért sokat is teszek. Viszont a barátnőim szerint már túledzem magam... Tegnap az öltözőben, amikor meglátták a hasam egyből elkezdték, hogy olyan vagyok, mint egy fiú, és félni fognak tőlem... (Mármint a srácok) Titeket zavarna,ha izmosabb lenne a barátnőtök nálatok? A vékonyságomra is gyakran kapok megjegyzést, etiópnak szoktak nevezni, pedig rengeteget eszem, egyáltalán nem vagyok anorexiás :( 15/l amúgy 186 centi vagyok 65 kiló, szerintetek ez túl sovány? :(

2016. ápr. 21. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Omg annal hogy izmosabb nalam egy lany, mar csak az lehetne megalazobb ha nagyobb farka lenne az enyemnel
2016. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha ez nagyon zavar, akkor inkább próbálj meg olyan edzéseket csinálni, amik nem izmosítanak, mondjuk valami szálkásító, kardio edzést, futást, és ne napi 200 felülést :D
2016. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

miért, ennyire kockahasad van?

amúgy szerintem jó :) imádom az ilyen lányokat!

2016. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!