Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit elhívtam randira, nyilván nemet mondott.


Azóta 1 év telt el és még mindig nem tudom elfelejteni a dolgot, szeretem.


Körülbelül December óta úgy tűnik, mint ha direkt "húzná az agyam"... Nem tudok a haverjaimmal rendesen beszelgetni, mert a lány jön és elkezdi ölelgetni a társaságot. Igen, egyedül engem nem. Néz közben, látja, hogy nem esik jól. Egyszer kedves velem, egyszer meg ki nem állhat. A legrosszabb, az amikor engem ölelget, viccelődik azzal, hogy milyen lenne, ha járnánk. Előttem beszéli a barátnőivel, hogy kéne neki egy rendes srác. Síri csendben voltak, amíg 1-2m re nem voltak tőlem.


Mire jó lelkileg összetörni a másikat? Jobb lesz neki vagy mi?


2016. ápr. 21. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki, hogy ha akar valamit, akkor mondja, ha meg nem, akkor ezt be lehet fejezni, mert neked szarul esik
2016. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig csinálja még ez téged zavar, arra a pár percre tegyél úgy mintha nem érdekelne, ne foglalkozz vele, vagy menj oda hozzá és nevesd ki, mondd meg neki, hogy nőj már fel...

Az egyik a kettő közül megoldja a dolgot :)

2016. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és azért csinálja mert egy .... amit nem lehet kiírni
2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy idoben legjobb haverom velem piszkalta es mindig elpirult. Amikor az o baranoivel beszelgettem, akkor mindig odajott irigykedve. ( magara terelte at a figyelmet )
2016. ápr. 22. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!