Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket mond nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond nekem egy fiú, akkor lehet hogy komolyak az érzései?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, akivel ha egymás mellett ülünk, nagyon jól érezzük magunkat, szinte forr közöttünk a levegő, és folyamatosan nevetünk, mosolygunk, viccelődünk egymással. Máskor ha folyosón találkozunk, vagy nagyobb társaságban vagyunk, akkor visszafogottabb, de akk. is sokat néz, meg érdeklődő irányomba. Viszont most nemrég az egyik tanár elég durván lecseszett minket órán mert elég rosszak voltunk, ő sokszor rossz az órákon, engem viszont még szinte sosem szidtak le, de azért nem estem kétségbe.

Azt mondta, hogy nem akarja elvonni a figyelmemet a tanulástól, mert tudja hogy jó tanuló vagyok, és alig győzött szabadkozni, hogy sajnálja hogy miatta engem is lecseszhetnek. Az nem zavarja ha őt lecseszik, viszont azt nem akarja, h engem leszidjanak miatta. Mondta, hogy nem akar engem rossz irányba vinni. Persze erre én csak viccesen rávágtam, hogy nincs semmi gáz, ne aggódjon miattam, úgyhogy ezután megnyugodott és újra elkezdtünk viccelődni egymással. Nagyon jól esett egyébként, hogy ilyen aranyosan komolyan veszi, hogy mi van velem.



2016. ápr. 21. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet!
2016. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat képzelsz bele az egészbe . Kérdezz rá mást nem tehetsz.
2016. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy aranyos baráti kapcsolat. :)
2016. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki :)
2016. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én voltam az, akinek kitörölték a hozzászólását. Köszönöm, hogy elkerült a francba a felnőtt kategóriából, ez az óvoda.
2016. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy megjátssza csak,hogy érdekled(hülyére vesz/kihasznál velem is volt már ilyen)vagy tényleg érdekli mi van veled.De jobb ha rákérdezel,vagy egyértelműbbé teszed.;)
2016. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!