Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki ilyeneket ír a volt barátjáról?

Figyelt kérdés
"Ez exem se volt egy matyóhímzés, de megláttam az X5-ös BMW-jét, aztán egyből helyesebb lett. :) Hát igen!"
2015. júl. 30. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kábé azzal vetekszik, mikor ilyen szintű beszólásokat hallok a férfiismerőseimtől elég gyakran "tyű, olyan rusnya feje van annak a r!bancnak, de kutyapózban, vagy zacskóval a fején jól seggbekurnám egyszer".
2015. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olyan pasit akarnék, akinek X5-ös BMW-je van. Én egy X5-ös BMW-t akarnék. :D
2015. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA

Leó finoman szólva sem volt egy matyóhímzés.

2015. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy viccelt. Vagy lehet, hogy simán hülye p*csa.

Egyébként vannak férfiak, akiknek jól áll a BMW, és egy ilyen autó kihozza a személyiségük pozitív oldalát. Nincs ezzel baj, csak tudni kell helyén kezelni a dolgot.

2015. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vannak pasik akiknek jól áll a BMW

és vannak csajon akiknek jól áll a távolság :D


22F

2015. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan hallottad már, kedves Ádám a "férfi nincs ló nélkül" szólást, ami arról szól, hogy egy jó vitéz lóháton érzi igazán férfinak magát. A modern világban ezt az érzést egy nagyszerű autó tudja megadni. Nem az autótól lesz jobb ember, vagy férfiasabb, mert én találkoztam már olyan férfival, aki gyalogszerrel nyűgözött le. De amikor beült egy BMW-be, még a tartása is megváltozott. (Mondjuk én élek-halok a BMW-ért, engem könnyű levenni a lábamról vele.)
2015. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!