Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondott ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyeneket?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztam egy sráccal, mert elhívott,hogy meg szeretne ismerni,mondom barátokra mindig lehet szükség,miért is ne? De a legutóbb azt kérdezte,hogy mélyebb szintre lépnék-e vele? Nem tudtam mire vélni. Utána neten kérdezett rá,hogy már tudom a "szándékát" így is találkozunk-e?

Mit csináljak?


2015. máj. 22. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

ő többet akar barátságnál

ha te is, menj el vele randira, de ha nem, akkor mondd meg neki az igazat

2015. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasi nem barátságot akar tőled hanem kapcsolatot. Azt hogy te mit akarsz csak te tudhatod. Ha nem akarsz kapcsolatot akkor ne találkozz vele. Elég könnyű kérdést tett fel. Ha erre azt írnád hogy igen, akkor ő azt gondolná, hogy te is szeretnél vele kapcsolatot.
2015. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szintet lépne", tehát a barátságból kapcsolatot szeretne.

Úgy néz ki, hogy rajtad áll vagy bukik minden!

Mit csinálj? Hát azt neked kell tudnod/érezned, hogy mit akarsz a sráctól. Ha nem tetszik, akkor mondd meg neki nyiltan, hogy maradjatok csak barátok. Ami nem fog müködni, mert ő már elkezdett irántad érezni valamit.

2015. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy te alapból miért csak barátságra gondoltál.
2015. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
És ezt miért kellett kiemelni?
2015. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: miért ne gondolhatott barátságra? Bár nehezen hiszek a fiú-lány barátságban, egy ideig eltarthat, amíg az egyik fél nem gondolja meg magát és úgyis meggondolja. Vagy a másik fél dobja, mert szerzett egy komolyabb barátot/barátnőt. Épp az a jó, hogy a kérdező kijelentette, hogy barátokra mindig szükség lehet, főleg, ha ezt akkor meg is mondta a fiúnak. Én úgy vagyok a fiú-lány barátsággal, hogy inkább nem megyek bele, mert magamból kiindulva, nem hiszem, hogy sokáig tudnék a fiúr haverként nézni vagy a fiú rám havernőként. Viszont a barátnőzést már unom... Vhol a középút kellene, de egyenlőre nem találom. :(


5: azért emelte ki, hogy hátha több válasz lesz, mert érdeklik a vélemények.


kérdező: igen, lehet, már az elején sem csak haverkodást keresett nálad, hanem szimplán kíváncsi volt, hogy milyen vagy semleges környezetben. Tényleg döntsd el, hogy lehetne-e több, mint barátság kettőtök között, tetszik-e a fiú közelebbi kapcsolatra is, de tényleg ne áltasd, mert az nem jó. :(

2015. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!:) és igen,azért emeltem ki,hogy jobban rághassam az ügyet.
2015. máj. 25. 22:32
 8/8 Interferencia ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű a helyzet, a korábbi válaszok alapján is.
2015. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!